nebo zůstanete u nás, jedno je jisté: vždy s sebou musíte mít vhodnou péči, která bude vyhovovat specifickým potřebám vaši pleti v létě. Slunce, mořská voda, teplo, pohyb v přírodě…

Takže, co si sebou zabalit, když se chystáte na dovolenou? Ve Vichy si dovolili připravit několik must-have přípravků!

TOP TO HAVE

MINERALIZOVANÁ TERMÁLNÍ VODA 

Mineralizovaná termální voda Vichy je přípravek léta.

V parných dnech vás „lázně ve spreji“ dokáží skvěle osvěžit, působit proti volným radikálům z ovzduší (UV záření…).

Je bohatá na 15 nepostradatelných minerálů, které mají 3 unikátní blahodárné účinky na pleť:

Posilujme, obnovuje rovnováhu a regeneruje.

AQUALIA THERMAL

V létě pokožka doslova „touží pít“ a proto je důležité ji dopřát tu nejlepší hydratační péči. Aqualia Thermal spojuje dynamickou svěžest vysoce hydratační péče s jemností tajících textur.

Je dostupný ve dvou variantách – osvěžující lehká hydratační péče pro normální, smíšenou a citlivou pleť a komfortní hutná péče pro pleť suchou a citlivou (obohacena o máslo z karité).

Po aplikaci je obličej oživený, dehydratační vrásky jsou vyhlazené,  pleť je sametově hebká a prozářená.

IDÉAL SOLEIL ULTRA-TAJÍCÍ MLÉČNÝ GEL 

První opalovací přípravek, kde je zachována velmi vysoká ochrana a neviditelný finiš i při aplikaci na mokrou pokožku, což ušetří spoustu času a zlepší UV ochranu, protože nečekáte na uschnutí, snižuje se tak riziko spálení pokožky. Pleť bude po aplikaci hydratovaná, rozjasněná, bez mastného efektu a bílých skvrn.

OCHRANNÁ TYČINKA NA CITLIVÉ PARTIE SPF 50 a MLÉKO PO OPALOVÁNÍ

Tyčinka je určená k ochraně těch nejcitlivějších partií (nos, tváře, uši, nárty, …). Zamezuje tvorbě pigmentových skvrn a zpomaluje předčasné stárnutí pleti. Textura je nemastná, nelepí a nezanechává bílé stopy.

Jakmile se vrátíte domů z pláže nebo jiného pobytu na slunci, na scénu nastupuje mléko po opalování. Idéal Soleil má díky Vrbovce úzkolisté a kyselině hyaluronové zklidňující a hydratační účinky. Vaše pleť si díky němu odpočine.

DERCOS ULTRA-ZKLIDŇUJÍCÍ 

UV záření, znečištěné ovzduší a mořská voda každodenně negativně působí na citlivou vlasovou pokožku. Jemné šampony Dercos zklidňují všechny projevy podráždění už od 1. použití, poskytují 48hod zklidnění a posilují zcitlivělé vlasové vlákno.

Poskytují úlevu od „letní zátěže“ vašich vlasů.

DEODORANT ANTIPERSPIRANT ANTI-TRACES

V horkých dnech se nadměrnému pocení nevyhne nikdo. S deodoranty Anti-traces si to přeci jen můžete trochu zpříjemnit. Deodoranty antiperspiranty poskytují 48h ochranu proti nadměrnému pocení a jsou vhodné pro citlivou pokožku (i po holení). Navíc nezanechávají bílé nebo žluté stopy na oblečení. Takže se nemusíte bát, že si zničíte svůj letní outfit.