Zápisníky značky Moleskine představují právoplatného dědice a naprostého vítěze těchto legendárních psacích doplňků s více než dvousetletou tradicí, které používali významní umělci a filozofové svých dob, mezi něž patřil např. Vincent van Gogh, Pablo Picasso, Ernest Hemingway a Bruce Chatwin.

Zápisník Moleskine si oblibu získal především svým elegantním vzhledem.

Zprvu bezejmenný, ale do sebemenšího detailu precizně vypracovaný předmět začal před více než sto lety vyrábět jeden malý francouzský knihař ve městě Tours. Jeho výrobky pak směřovaly do předních pařížských papírnictví, kam svou pozornost upírali významní představitelé tehdejší umělecké a vzdělané avantgardy.

Zápisníky tak představovaly nejenom spolehlivé a důvěryhodné společníky na cestách, ale především cennou pokladnici plnou poznámek, skic, náčrtů či příběhů, které se jednoho dne staly známými ilustracemi oblíbených knih.

Zápisníky pro vaše záliby a vášně

Kolekce Moleskine Passions se skládá z 12 různých originálních zápisníků pro dvanáct různých vášní a zálib: Recepty, Víno, Knihy, Filmy, Hudba, Wellnes, Cestování, Zahrada, Kočky, Psi, Děti a Styl.

Každý zápisník je osobním archivem, který čeká, až ho vyplníte podle své fantazie.

www.penshop.cz