jak pomyslně nahlédnout hercům přímo do kuchyně.

V našem případě to není míněno jako metafora, ale jako narážka na plejádu kuchyní, která nás možná na filmovém plátně oslovila více než příběh.

Takové kuchyně, v nichž se odvíjí příběhy našich hrdinů, jsou často v rustikálním stylu, s tradičními prvky, doplněné různými drobnými detaily, například originálními kořenkami, poličkami se stylovým keramickým nádobím nebo servisy. Velkou inspiraci a fotogalerii kuchyní si můžete prohlédnout http://www.utulnydum.cz/kategorie/kuchyne.

Jiný typ kuchyní naopak cílí na moderní design. Takové kuchyně většinou dávají přednost moderním prvkům, hladkým lesklým povrchům, vestavěným spotřebičům a novým technologiím.

Dalším typem kuchyně, jsou kuchyně praktické. V nich většinou předvádí svá kouzla nějaký blázen do vaření, který v jednotlivých chytře vybudovaných sektorech kuchyně, může využít celý potenciál svého kuchařského umění. V takové kuchyni nechybí různí vychytaní kuchyňský pomocníci a inteligentní spotřebiče.

Setkáme se často i s kuchyní dělající nejčastěji kulisu rodinným a vánočním filmům, tedy kuchyní, která je dostatečně prostorná, vedle kuchyňské linky obsahuje i stylovou možnost posezení a debatování o všem možném.

Kuchyně v romantických filmech zase obvykle nepostrádají vlastní barový pult se stoličkami, kde si hlavní protagonisté dopřávají námluvy při sklence dobrého sektu.

A také bychom neměli zapomenout na kuchyň pro ty, kteří dávají přednost zábavě. V takové kuchyně nechybí zabudovaná televize, nebo třeba populární výdejové okýnko, které ji spojuje s obývákem a umožňuje být u hlavního dění, i když je třeba něco zrovna uvařit.