Jak takovou akci připravit a na co by se nemělo zapomenout?

Dámská rozlučka se svobodou

Svatba je bezpochyby velká životní změna, která si zaslouží pozornost, ale zanedbat by se neměla ani jiná akce, která se svatbou souvisí – rozlučka se svobodou. Jde o tradici oblíbenou po celém světě. Nevěsta se sejde s kamarádkami a… Loučení se svobodou má mnoho podob. Jakou bude mít vaše akce, respektive akce vaší kamarádky?Dámskou rozlučku by podle tradice měla organizovat svědkyně nevěsty, ale není to nutné. Může jí nevěstě pomoci zorganizovat jakákoliv kamarádka nebo rovnou skupina kamarádek. Pokud se nikdo nemá k přípravě rozlučky, ujměte se toho vy.

Výběr dárku pro kamarádku

Ať už budoucí nevěstě rozlučku organizujete či jste jen na ni pozvaná, měla byste přinést nevěstě nějaký „rozlučkový“ dárek. Můžete ho dát za sebe nebo se domluvit s dalšími účastnicemi rozlučky.

A jaké dárky se pro budoucí nevěsty vybírají? Často se tematicky dotýkají tématu manželství. Oblíbené jsou různé humorné i praktické dárky. Budoucí nevěsty často dostávají knihy o manželství, ale také třeba svůdné prádélko, které si bude moci vzít na svatební noc. Kamarádky se někdy také finančně skládají budoucí nevěstě na vibrátor či jinou erotickou pomůcku. Proč ne. Víte-li, že nevěsta peprnější dárek ocení, jde o dobrý nápad. Rozhodnete-li se pořídit vibrátor, nemusíte ani nikam pro něj chodit. V poslední době jsou mezi lidmi rozšířené internetové sexshopy.

Z dalších tipů na dárky pro budoucí nevěstu si jmenujme např. sady voňavých svíček či olejíčků, víkendový pobyt pro dva, wellness balíčky atd. Samozřejmě také záleží na tom, kolik chcete do dárku investovat.

Jakou rozlučku kamarádce zorganizovat?

Máte už dárek a přemýšlíte, jak by měla taková správná rozlučka se svobodou vypadat? Možnosti jsou různé. Chcete-li pro svou kamarádku rozlučku v americkém stylu, můžete uspořádat večírek doma a pozvat kamarádce striptéra. Ne každá žena to však ocení. Některým by taková rozlučka přišla spíše trapná. Někdy je lepší zajít si na dobré jídlo a poté se vydat do šumu města, nejlépe někam do baru nebo zavzpomínat na „diskotékové léta“.
Víte, že budoucí nevěsta ani těmto akcím příliš nefandí? A co takhle se domluvit s kamarádkami a vyjet někam na pohodový víkend, v rámci kterého budete chodit na výlety, nebo o sebe pečovat prostřednictvím různých kosmetickým a masérských procedur.

Možností jak připravit kamarádce rozlučku se svobodou je mnoho. Určitě vyberte takovou akci, která vaší kamarádce sedne nejlépe. Pokud se přeci jen rozhodnete, že na této akce nesmí chybět alkohol a zábava do pozdních nočních hodin, zapomeňte na rozlučku den před svatbou. Každá nevěsta chce být krásná a noc plná alkoholu by se na jejím vzhledu mohla nepříjemně podepsat, nehledě na to, že mít vstup do manželství spojený s nepříjemnou kocovinou není ideální.