Víte, co tyto společnosti spojuje? Přinejmenším jedno: kanceláře vybavené použitým a outletovým nábytkem.

Pokud jste ještě nikdy nekoupili kancelářský nábytek v bazaru, pokusíme se o překonání vašich předsudků. Cenovou výhodu jistě uznáte, ale možná se domníváte, že tyto obchody vedou jen opotřebované a zastaralé kousky. Opak je však pravdou. Většina kancelářského nábytku v bazaru je moderní, značková a zánovní, ne starší než 2 až 3 roky.

Seriózní bazary:

  • nabízí jen bezvadný nábytek
  • poskytují přesné informace o jeho stavu
  • dodržují veškeré zákonné záruky
  • bezplatně radí a vytváří návrhy interiérů
  • zřizují rozsáhlé show roomy

Tipem na nákup z bazaru může být kancelářský nábytek ve stavebnicovém provedení od americké firmy Steelcase, legendy na tomto trhu. Vybavení od Steelcase je mimořádně kvalitní a přispívá k tomu, abyste se v práci cítili dobře. Například za kancelářský stůl „P“ značky Steelcase vydáte v bazaru 2 500 Kč a za praktickou skříň s přihrádkami jen 2 000 Kč.

Oblíbený je také designový kancelářský nábytek Vitra, který často obsahuje i umělecké prvky. Přesto ho lze v bazaru zakoupit už od 1 000 Kč. Třeba v call centru jistě oceníte barevné kancelářské židle, paravány, přídavné přihrádky nebo malé skříňky této neotřelé značky.

Vysokou popularitu získává v České republice kancelářské vybavení společnosti König Neurath, které je natolik žádané, že ho v bazarech mají obvykle vyprodané. Pokud však tento nábytek seženete, bude vás reprezentovat jako nový. A samozřejmě značně ušetříte.

Také tradiční český výrobce Techo / Ahrend Royal má zastoupení v bazarovém nábytku. Své výrobky dodává do celého světa a vybaví kanceláře jakéhokoliv typu, především v bankovním sektoru. Skříně, kontejnery a stolky jsou k dispozici v provedení šeď, ořech, buk a hruška.

Ale i použitý nábytek méně známých značek Hobis, Interiér Říčany nebo Mias OC / Samas jde na odbyt, protože je opravdu levný, což oceňují zejména začínající podnikatelé.

Kapitola sama o sobě jsou pak kancelářské židle. Jak známo, na jejich dobrém provedení většinou přímo závisí pracovní výkon. Nebývají tudíž zrovna levné a navíc se musí v jakémkoliv provozu neustále obnovovat. Sehnat židle včetně konferenčních v bazaru po pár stokorunách může být tedy skutečná výhra. Často se přitom jedná o úplně nové outletové zboží z minulé sezóny, které se tu dostalo třeba při vyklízení velkoskladu.