Dámské kabelky a pánské aktovky představují praktické a i módní doplňky do zaměstnání i do společnosti. Jako takové tedy musejí být vysoce kvalitní a zároveň pohledné, neboť výrazně dotvářejí image žen i mužů. V současné době se pochopitelně vývojem kožených i plesových kabelek, ale také pánských a dámských aktovek zabývá celá řada návrhářů, takže rozhodně máte z čeho vybírat. Vzhled jednotlivých modelů se přitom pohybuje od extravagance, přes luxus až po tradici.

Kožené a plesové kabelky pro dámy

Kožené kabelky jsou dnes vyráběny v mnoha tvarech, barvách a stylech, každá dáma si tedy skutečně přijde na své. Je samozřejmě dobré mít na paměti, kam se budete s koženou kabelkou nejčastěji vydávat, neboť to by mělo hrát při jejím pořízení ústřední roli. Obyčejná kožená kabelka může na významných společenských akcích působit neadekvátně, stejně tak ovšem luxusní kabelka v „běžném“ prostředí.

Na ples jsou bezpochyby nejvhodnější alternativou plesové kabelky. Pokud se tedy ráda vydáváte ve svých nejlepších šatech na tyto společenské akce, plesová kabelka se musí stát nezbytnou součástí vašeho outfitu. Je totiž nezbytným praktickým doplňkem, avšak v prvé řadě významně dotváří Váš celkový vzhled. Rovněž u výběru plesové kabelky se tedy rozhodně na nějakou chvíli zastavte.

Dámské a pánské aktovky v mnoha provedeních

Pro ženy je ještě další variantou dámská aktovka, tento druh tašky však ocení zejména muži. Pánská aktovka je totiž důležitá jak v práci, tak při mnoha dalších příležitostech. Buď jak buď, zajímají-li Vás plesové či kožené kabelky nebo dámské a pánské aktovky, to vše ve vysoce kvalitním provedení i překrásném vzhledu, navštivte nás na Novakabelka.cz. Zde naleznete kolekce kabelek, aktovek a doplňků, ze kterých si dozajista vyberete.