první máj je vnímán nejen jako svátek práce, ale zejména jako den všech zamilovaných.

Nejtradičnějším způsobem, jak oslavit 1. máj, je polibek pod rozkvetlou třešní. Pokud se v okolí nenachází třešeň, podle tradice by měl stačit jakýkoliv jiný rozkvetlý strom. Polibek má ženě zajistit celoroční svěžest a má předcházet jejímu „vysušení“. Vztah dvojice, která se na 1. máje políbí pod rozkvetlou třešní, má navíc vydržet po celý další rok (do dalšího polibku).

Nespokojíte se s polibkem pod stromem?

Chcete svého partnera 1. května překvapit nějakým tím romantickým gestem? Víme jak na to!

Každého muže potěší především sexy překvapení. Zapomeňte na dárky, nejlépe uděláte, když mu „darujete“ sebe.

Pokud máte děti, zajistěte hlídání. Pokud děti nemáte, schovejte všechny rušivé elementy – telefony, vypněte televizi, laptopy apod. Pozvěte partnera na rande ve vaně. Připravte něco dobrého k pití, zapalte svíčky a dopřejte si vanu plnou vzájemných doteků.

Nemáte vanu? Nevadí. Buďte kreativnější. Co takhle připravit něco k večeři a přitom si na sebe obléct JEN kuchyňskou zástěru… Kombinaci jídla a sexy partnerky neodolá žádný.

Využijte svátek zamilovaných jako připomínku na den, kdy jste se seznámili. Co takhle sehrát si scénku vašeho seznámení, nebo třeba tu, kdy jste se poprvé pomilovali? Jestli je k tomu potřeba zarezervovat hotelový pokoj, jděte do toho!

Ať se rozhodnete slavit 1. květen jakýmkoli z výše uvedených způsobů, nezapomeňte si koupit nějaké to nové sexy prádlo. Budete se cítit sebevědoměji, přitažlivěji a budete neodolatelnější. Tak proč ne?

Jak budete slavit první máj vy? ;-)

Sandra Š.