Novinka pro rok 2012: každý poslední pátek v měsíci pořádá Hard Rock Cafe speciální akci pro ženy

Praha | 24. ledna 2012 Hard Rock Cafe Praha oznamuje zahájení pravidelného měsíčního programu zaměřeného na ženy s názvem „Holky se chtějí bavit“ (Girls Just Wanna Have Fun). S účinností od 27. ledna bude každý poslední pátek v měsíci od 22:00 hodin vyhrazen právě ženám, které se v tyto dny mohou těšit například na zvláštní nabídku holčičích koktejlů či speciálního živého programu. 

Lenka Fejglová, marketingová manažerka Hard Rock Cafe, k tématu uvedla:  “Praha je známá tím, že v ní žije mnoho úspěšných žen, a Hard Rard Rock Cafe jim chce vyjít vstříc. Cílem akce ´Holky se chtějí bavit´ je nabídnout něžnému pohlaví zábavný a zároveň zajímavý program na úrovni. Ve spolupráci s těmi nejlepšími partnery máme připraven program, který jistě nebude nudit,“  dodává Lenka. 

Každá ze série pátečních nocí se zaměří na určitý alkoholický nápoj a s ním spjatý program.  Premiérový večer v pátek 27. ledna bude například ve znamení vodky Finlandia a tématu „ledové královny.“  V průběhu roku se dále představí například témata slavného jižanského festivalu Mardi Gras a nápojů Southern Comfort, respektive kubánské noci a Bacardi nebo amerických 30. let a Bombay Sapphire. Pro více informací prosím navštivte  www.hardrock.com/prague nebo www.facebook.com/hardrockcafeprague.

O Hard Rock Cafe Praha:

Hard Rock Cafe Praha, které patří mezi dvě největší Hard Rock Cafe v Evropě, se nachází ve starobylé neorenesanční čtyřpodlažní budově „U Rotta“, umístěné v samém srdci Prahy hned vedle Staroměstského náměstí.  Třípodlažní restaurace o velikosti 1900m² nabízí mimo jiné dva bary a jedinečnou kolekci sběratelských předmětů, které jsou součástí světoznámé sbírky Hard Rock Cafe, z nichž největší je pětimetrový křišťálový lustr ve tvaru kytary zavěšený nad hudebním pódiem