Pořadatelům se podařilo úspěšně sloučit jarní termín s podzimním a beauty veletrh se tak  uskuteční  9.-10. 10. 2020 na výstavišti PVA EXPO PRAHA v Letňanech.

FOR BEAUTY vám díky pestré škále vystavovatelů nabídne výběr toho nej přesně pro Vás a vzhledem k zajímavým veletržním slevám navíc ušetříte. Těšit se můžete také na bohatý doprovodný program. Chybět nebudou módní přehlídky, na pódiu vystoupí přední expertka na vývoj kosmetiky Lenka Průšová, velmi atraktivní bude zajisté mezinárodní soutěž mezi holiči  Barber Battle.

Organizátoři veletrhu společně s vystavovateli již intenzivně pracují na přípravách veletrhu. „Pravidelně se účastníme veletrhu FOR BEAUTY již od našeho vzniku. Veletrh FOR BEAUTY je zásadním bodem v beauty průmyslu a jsem osobně moc ráda, že přečkal toto náročné období a na podzim se zase všichni setkáme,“ říká Markéta Davidovich, majitelka Make-Up Institute Prague.

Dvoudenní program v PVA EXPO PRAHA v Letňanech bude opravdu rozmanitý. Pokud se zajímáte o beauty novinky, rádi o sebe pečujete nebo podnikáte v oboru, termín 9. a 10. října 2020 by neměl ve vašem diáři chybět.

Online předprodej vstupenek byl již zahájen. Vstupenky zakoupené na jarní veletrh zůstávají v platnosti na podzimní termín.

Aktuální informace ohledně doprovodného programu jsou průběžně zveřejňovány na www.veletrhkosmetiky.cz.