Vyhrát totiž můžete luxusní spa od partnera projektu USSPA v hodnotě 360.000 Kč, poznávací zájezd do Asie v hodnotě 75.000 Kč od China Tours, víkendové zapůjčení Corvette C6 v hodnotě 36.000 Kč od DREAM-CARS a další ceny v celkové hodnotě více než 500.000 Kč.

Stačí jen využít služeb některého z golfových areálů v ČR, poté ohodnotit toto zařízení v termínu od 1. června do 31. října 2011, a to na portálu www.golfova-hriste.cz. Již v průběhu hlasování bude probíhat také losování o green fee, účasti na turnajích, předplatné magazínů, golfové knihy a mnoho dalších cen.

Tento projekt je pořádán pod záštitou České golfové federace a je rozdělen do dvou částí. V první z nich určí v anketě golfisté TOP 10 nejlépe hodnocených golfových areálů v ČR, ze které vybere odborná komise celkové vítěze. Bude tedy vyhlášen Golfový areál roku 2011 a vítězové několika dalších podkategorií. Projekt poskytne golfistům data z nejrozsáhlejšího hodnocení golfových zařízení v ČR.

V loňském ročníku získal titul Golfový areál roku 2010 Royal Golf Club Mariánské Lázně. Celkové druhé místo obsadil Albatross Golf Resort a stupně vítězů doplnil Prosper Golf  Resort Čeladná. Nejlépe hodnoceným golfovým areálem roku 2010 podle golfistů byl Albatross a podle začínajících golfistů (bez přiděleného HCP) Hostivař. V těchto dvou podkategoriích hrály roli pouze hlasy hráčů, zatímco o celkových vítězích spolurozhoduje také komise sestavená z odborníků a osobností české golfové scény. Kromě samotných odborníků zasedli v komisi loňského ročníku také dvě mediálně i golfově známé tváře, Marek Eben a Václav Kotek.

K pravidlům ankety snad jen tolik, že účastníci mohou až do 31. října 2011 ohodnotit libovolný počet golfových areálů. Nelze však hodnotit či nominovat areál vícekrát jedním účastníkem.

Více informací naleznete na http://www.golfova-hriste.cz/golfovy-areal-roku/. Na portálu Golfova-hriste.cz naleznete kromě informací o anketě také kompletní nabídku českých a slovenských golfových areálů, indoorů a drivingů.