Trendy, stylové a luxusní Funky Župany jsou vyrobeny z kvalitní bavlněné příze, díky které jsou na dotek velmi příjemné a k tomu mají vysokou savost vlhkosti.

Jejich kvalita a nadčasový design zaručují že, v době kdy se móda mění jako počasí, nebudete Váš šatník pro domácí pohodlí již muset obměňovat.

Funky Župany zůstávají i po více vypráních měkké a sametově lesklé, díky několikanásobněmu profesionálnímu barvení.

E-shop Funky Župany nabízí i zajímavé pánské župany – originální dárek pro Vašeho přítele či manžela.

Ve Funky Županech se během chvíle změníte v okouzlujícího sněžného levharta, královnu lesních skřítků nebo veselou květinovou krásku. Z Vášeho partnera se pak může stát ctihodný japonský Samuraj, boxerský šampion nebo luxusní královský milionář.

Pokud chcete mít doma opravdu originální Funky Župan, výběr je jen na Vás. Ve Funky Županech nemáte co skrývat! Budete se cítit sebevědomě a pohodlně!

V exklusivní spolupráci s www.managerka.cz nabízíme malou plošnou slevu na nákup v E-shopu Funky Župany.  Stačí v nákupním košíku na e-shopu zadat Slevový Kód:  “funkygerka“. Tato nabídka platí do 31. listopadu 2011.

Nezapomeňte si do oblíbených stránek přidat také www.facebook.com/FunkyZupany a přihlašte se na www.funkyzupany.cz do fotosoutěže o 10 skvělých cen.