Stejně tak získal novou podobu i stávající obchod této francouzské značky v Centru Chodov v Praze, který zákazníci mohou obdivovat od pátku 15. července 2011.

Nová koncepce obchodu Ateliér Rostlinné kosmetiky byla představena široké veřejnosti v roce 2009. Do této podoby jsou všechny obchody postupně upravovány. Nová tvář Yves Rocher vyjadřuje dynamiku a odráží filozofii značky, která je založena na dostupnosti kvalitní Rostlinné kosmetiky pro všechny a zároveň na ochraně životního prostředí naší planety. Ateliér Rostlinné kosmetiky je ztělesněním dovedností a zkušeností značky a současně je návratem ke kořenům Rostlinné kosmetiky Yves Rocher ve vesničce La Gacilly v Bretani.

Francouzská kosmetická společnost Yves Rocher vznikla v roce 1959 v Bretani a dnes jsou její obchody ve více než 80 zemích světa. Ve 41 obchodech Yves Rocher v České republice naleznete výběr z více než 700 výrobků Rostlinné kosmetiky, které zahrnují péči o obličej, o tělo, opalovací přípravky, parfémy i líčení. Všechny kosmetické produkty jsou vyrobeny z rostlin, které si firma sama pěstuje, přičemž dodržuje přísné bezpečnostní i ekologické standardy. Výrobky Rostlinné kosmetiky ani jejich složky nejsou testovány na zvířatech a neobsahují látky živočišného původu. Součástí vybraných obchodů je i kosmetický salon, který nabízí speciální kosmetické péče prováděné technikami Yves Rocher.

www.yves-rocher.cz