Zapomeňte na předsudky a inspirujte se těmi, o kterých jste možná dosud neslyšeli.

Lifting za pomoci nití

Jestli hledáte ideální pomoc při ochablé pokožce anebo vráskách na obličeji, lifting za pomoci nití je pro vás ideálním řešením. Tento zákrok pomůže navrátit povislé pokožce elasticitu a opět zvýrazní kontury obličeje. Jde o řešení bez anestezie, které nezpůsobuje žádné jizvy, a přitom je účinné, protože obnovuje ubývající kolagen. Biodermální nitě přináší okamžitý efekt bez nutnosti delší rekonvalescence.

Prodlužování řas kapkami

Pro to, abyste měli řasy jako mrkací panenka nemusíte nutně chodit na prodlužování řas nebo se denně trápit s řasenkou. Existují i další možnosti, například prodlužování řas za pomoci kapek, které podpoří růst vašich vlastních řas. Při delší aplikaci se postupně zahušťují a tmavnou. Chcete ušetřit čas, který doma pravidelně trávíte líčením, ale i návštěvami salónů s aplikací umělých čas? Tohle je řešení.

Aplikace zlatých filtrů do očí

Chcete mít zlato v očích? Žádný problém. Odborníci vám bez problému aplikují zlaté filtry do očí. Vy je sice neuvidíte (jen při pohledu do zrcadla), ale okolí vám bude závidět jiskru v očích. Pokud se vám to později už nebude líbit, jednoduše je pak vyjmete bez nutnosti dalšího zákroku.

Mezoterapie aneb cesta k omlazení

Mezoterapie patří mezi metody, které přispějí k omlazení vaší pleti. Lékaři vám do pleti aplikují kyselinu hyaluronovou, která obnovuje elasticitu a vyhlazuje vrásky. Zákrok podstoupíte pouze v lokální anestezii a na výsledek nemusíte čekat dny, protože se dostaví téměř ihned, ale jen na pár týdnů. Lékaři v tomto případě neumí zázraky a efekt vám vydrží maximálně 8 týdnů.

Odstranění podkožního tuku (nejen) v obličeji

Trápí vás povislý podbradek nebo povadlá kůže na obličeji? Tento zákrok vás zbaví nechtěného podkožního tuku. Odborníci odstraňují tuk pomocí lipolyzačních roztoků, které aplikují do tukových tkání. Možná vám potom zbyde ochablá kůže, kterou je dobré vyřešit pomocí biodermálních nití.

Překvapily vás některé plastické operace a jiné zmíněné zákroky, nebo je znáte? Jak vidíte, estetické zákroky nejsou jen o zvětšování poprsí. Odborníci vás dokážou omladit a zvýšit tak vaše sebevědomí téměř na počkání.

 

Zdroj foto: https://unsplash.com