www.Domelie.cz je internetový portál, kde rodiny jednoduchou cestou získají kontakt na osoby poskytující služby typu hlídání dětí, úklid domácnosti, doučování nebo péče o seniory.

V posledních letech potřebují pracující ženy čím dál více někoho na hlídání dětí nebo úklid. Přes známé to nebývá vždy jednoduché, protože kontakt na kvalitní uklízečku, někdy nedá ani nejlepší kamarádka, aby o ni sama nepřišla. A prostřednictvím inzerátu v tisku nebo přes inzertní portál je to ještě těžší.

Při výběru potřebujete získat více osobních informací o paní, která má hlídat vaše děti nebo uklízet vaši domácnost. Služby potřebujete v přesně vymezených časech a dle svých požadavků, také jsou velice důležité reference od jiné rodiny, která využívá jejích služeb. A nejlepší reference jsou reference prověřené. Proto nejsou příliš vhodné inzertní a pracovní portály na hledání těchto služeb, jako je hlídání dětí, úklid nebo doučování.

Jako mladé matky, inspirované zahraničními weby, jsme našli možnost, uplatnit se v tom, čemu rozumíme. Vycházely jsme z vlastních zkušeností a potřeb a tím jsme vytvořily unikátní, specializovanou službu na internetu. Díky této službě si dnes každá rodina najde velice jednoduše pomoc do domácnosti podle vlastních potřeb. Může si vybrat ze seznamu poskytovatelů služeb, nebo si jednoduše zveřejnit inzerát na portálu Domelie.cz, který hned informuje všechny vhodné poskytovatele.

Každý poskytovatel, který je zveřejněn na našem portále, prošel kontrolou. Zabezpečujeme ochranu soukromí, to znamená, že v první fázi kontaktování komunikujete přes náš portál a tím se předchází nechtěným spamům nebo telefonátům.

Na českém trhu působíme rok a po tu dobu jsme získali stovky spokojených zákazníků, kteří na www.domelie.cz našli potřebnou pomoc – od hlídání dětí, přes úklid, doučování nebo služby v péči o seniory.