Milujete ten pocit, když vám vaše okolí jasně dává najevo, že vypadáte skvěle? Rozhodně nejste sama!

Ze sexy, odvážných i jednoduše elegantních společenských šatů, které vám přináší internetový obchod GetFashion.cz, budete mít radost nejen vy a davy vašich obdivovatelů. Tyto originální kusy od italských módních návrhářů, které jsou designované na míru trendů letošní zimy, perfektně poslouží i jako dárek pod stromeček. Stejně jako hřejivé pletené šaty, jež jsou skvělé k nošení například pod svetrem a kabátem.

Černé dámské flitrové šaty MUSE

Z rozsáhlého sortimentu luxusních společenských šatů jsme pro vás vytipovali právě krátký model od značky Muse. Tyto sexy šaty v sobě elegantně spojují jednoduchou působivost moderního střihu s kvalitou jemné a příjemně elastické tkaniny, kterou je radost nosit. Barevná jednoduchost šatů je skvělá pro všechny zimní návštěvy divadla a romantické večeře – černá barva v kombinaci se svůdnou přiléhavostí v sobě vždy ukrývá špetku vyzývavého tajemna, které s flitrovými šaty Muse můžete zdárně využít ve svůj prospěch. Nejedná se však o model, jenž by byl vhodný jen pro ty „serióznější“ společenské události. Díky příjemně kontrastnímu zlatému flitru a výraznému „véčkovému“ výstřihu se s tímto kouskem neztratíte ani na pořádně divoké párty. Staňte se sexy múzou každé zimní společenské události.

Zelené úpletové šaty Papillonne

Zelená je barva, které je v zimě zoufalý nedostatek. Pokud zvolíte pletené šaty od značky Papillonne, vnesete do promrzlých bělomodrých dní trochu teplých barev – i tepla samotného. Samozřejmě, že tu nejde jen o vkusný tmavý odstín zelené a důmyslný tvar zvýrazňující vaše ženské linie. Tyto pletené šaty z měkkého, nekousavého materiálu jsou perfektní v tom, že vás skvěle zahřejí a výborně vypadají v kombinaci se sáčkem či barevně ladícím svetrem. Jakmile však vrchní vrstvy odložíte, budete v přiléhavém modelu zdobeném jemnými úpletovými strukturami vypadat neodolatelně. Udělejte radost sobě nebo kamarádkám. Při objednávce nad 800 Kč doprava zdarma.