Náhoda si nevybírá, nenadálé výdaje vstupují do cesty zrovna tehdy, když v domácnosti není snad ani jediná uspořená koruna. Kde sehnat rychlou finanční injekci, která bude splňovat všechny požadavky na diskrétnost? Sousedé přece nemusí vědět, že jste si něco sjednávali, zvláště pokud máte již z dřívějška trochu vyostřené vztahy. Když přijdou peníze na účet ještě dnes, můžete zaplatit, co je třeba a nemít už žádné další starosti. S pravidelným příjmem a možností volby splátkového kalendáře nenastane nejmenší problém…

Požadavky na klienta jsou zde naprosto minimální

Kolik toho musíte splnit, aby byla dobrá půjčka realitou a nemuseli jste ji jen dlouho vyhlížet, aniž byste se dočkali úspěchu? Co se vše očekává od žadatele, přes které podmínky se skutečně nelze přenést? Na začátku vás jistě potěší, že jich je opravdu jen málo – ze zákona je zapotřebí doložit trvalý příjem, ale na druhou stranu nebude nutné dokladovat, k čemu chcete využít peníze nebo například ukazovat zpětně faktury za nakoupené zboží. Stejně tak musíte potvrdit totožnost. Jak?

  • Kontaktní formulář se vás zeptá na jméno, příjmení a také adresu trvalého bydliště.
  • Je podmínkou, aby trvalé bydliště bylo na území České republiky (žádat může i cizinec).
  • Samozřejmostí pak jsou i kontaktní údaje, od čísla bankovního konta po mobil a email.

Dlouhé čekání, fronty, dojíždění a zoufalá snaha stihnout otevírací dobu poboček? Ne, úvěr, který je uzavřený online, je o něčem docela jiném! Sjednání z pohodlí domova je dnes už realitou, papírové kontaktní formuláře na pobočkách, které vyžadují razítko a zkoumání makléře, rozhodně nejsou nijak aktuální.

Na cokoliv a klidně už během několika minut

Pokud se bojíte, že budete muset dokládat účel, pak zcela zbytečně – komplikace v tomto směru nebudou, není třeba, abyste jakkoliv zdůvodňovali, proč půjčku chcete. Vyřízení do čtvrthodiny je už dnes také vlastně spíš evergreenem než žhavou novinkou. Žádný registr dlužníků, protože právě v nebankovním světě se na podobné věci opravdu nehraje! Proč klienta tolik prověřovat, když jde o relativně malou sumu? Identita je ověřena, podmínky jsou nastaveny, nic dalšího tedy opravdu není nutné řešit.

Prodloužit termín splatnosti aneb bez pokut a sankcí

Každému se jistě někdy stalo, že nestíhal dodržet původní termín, z čehož poté začínají vznikat určité komplikace. V případě nebankovních půjček ale nic podobného nastat nemusí, tak si tedy nedělejte zbytečné vrásky. Srozumitelné podmínky a pestrá paleta doplňkových služeb je totiž samozřejmostí. Půjčka ihned přináší odklad splatnosti až o další čtyři týdny, pokud to klient uzná za vhodné. Je jasné, že taková služba nebude zdarma, ale vyžaduje určitý poplatek – nicméně je tu také minimum starostí kolem administrativy. Zkrátka, jedno kliknutí a odklad je realizován, vůbec nic složitého…

Promyšlená půjčka v pravý čas aneb racionální přístup

Úvěr může být krátkodobý i dlouhodobý, v každém případě, je třeba k němu přistupovat vždy velmi zodpovědně. Pořád totiž jde o dluh, který musíte mít pod kontrolou – v opačném případě je dluhová past na dohled a můžete se v krajním případě dostat až do osidel zrádné exekuce. Jistě, může jít jen o několik tisíc korun, ale snad právě proto je třeba hodně uvažovat, než si podobnou půjčku opravdu sjednáte. Dobře uvážená půjčka v ideální čas ale pomůže rodinnému rozpočtu opět na nohy a může zažehnat nějaký hrozící problém. Platí tedy, že úvěr může být špatným vládcem, ale současně také velmi dobrým přítelem do nepohody.