a dopřát si trochu odpočinku a péče o své zdraví. Zkuste zpomalit tempo, obvolat kamarádky a společně s nimi se vydat do světa relaxace v novém wellness na zámku.

Jen co otevřete dveře do wellness v pražském krčském zámečku, dýchne na vás příjemná vůně a jedinečná atmosféra. V přítmě osvícených zámeckých komnatách na vás čeká široká paleta služeb od privátních saun, přes privátní whirlpooly a masáže, až po wellness pobyty či zážitkové balíčky pro dva.

Odpočinek v soukromí

Pokud chcete vypotit všechny neduhy nebo se trochu ohřát, vyzkoušejte privátní saunu, kde si můžete zvolit její druh podle vašich představ – třeba tradiční finskou nebo mírnější variantu, exotickou tropickou saunu. U sauny, která bude rezervovaná jen pro vás, je ledový bazének s vodopádem, který vybízí ke zchlazení rozehřátého těla, útulná odpočívárna a sprcha. Do sauny se vás vejde až sedm, takže můžete uspořádat pořádný babinec.

Pokud vám sauna nebude stačit, zkombinujte relaxaci s  druhou wellness zónou – a skočte do vířivého whirlpoolu. Na jednotlivých sedátkách se dají vyzkoušet různé druhy hydromasáží, můžete tak zabojovat s bolavými svaly či pomerančovou kůží. Součástí privátního whirlpoolu je sprcha a příjemné posezení.

Výhodou je, že do Infinitu s sebou nic nepotřebujete, při příchodu dostanete v ceně vstupu čistý ručník a voňavé bílé prostěradlo, do nějž se můžete pohodlně zabalit, v šatnách najdete sprchové gely a odličovací mléko.

Labužnice ve whirlpoolce

Do prostoru privátních zón si můžete kdykoli objednat občerstvení vnitřní telefonní linkou. Příjemná obsluha pro vás připraví nealkoholické i alkoholické nápoje, kvalitní vína či šampaňské a občerstvení ze zámecké kuchyně šéfkuchaře Ondřeje Slaniny, který dokáže vykouzlit opravdu vynikající delikatesy. Ze speciálního wellness menu doporučujeme křehké krevetky se zeleninovou oblohou a jako sladkou tečku ovocnou mísu s rozehřátou mléčnou čokoládou.

Tajemství Infinit masáže

Po návštěvě wellness zón doporučujeme prozkoumat i svět masáží, který nabízí nepřeberné množství zajímavých procedur jako je například exotická procedura s horkými lávovými kameny, indická masáž hlavy, bambusová a anticelulitová masáž či masáž plosek nohou a lýtek. Specialitou je Infinit masáž, což je naprosto dokonalá procedura, která se podřídí vašim přáním a potřebám. Infinit masáž je sestavená přímo na míru tak, aby co nejlépe uvolnila svaly a ulevila zádům či končetinám.

Nejsladší procedurou, kterou v novém wellness centru provádějí, je čokoládové potěšení. Čokoládou vás doslova „zabalí“. Obsahuje speciální oříškový peeling, čokoládovou masáž a zábal do hořké čokolády.

Noc na zámku

Pokud se chcete nechat s kamarádkami opravdu rozmazlit, vyzkoušejte Beauty wellness pobyt na zámku s ubytováním v romantickém zámeckém hotelu Chateau St.Havel. Bude na vás čekat Infinit chateau den pro ženy, kde váš výlet do světa relaxace začne v privátní sauně, pokračovat bude společnou anticelulitovou masáží ve dvou provoněných masérnách a odpočinek zakončíte v privátním whirlpoolu.

Neváhejte ani minutu a přijďte se s kamarádkami nechat hýčkat těmi nejlepšími odborníky v oblasti wellness.

Wellness na zámku najdete v hotelu Chateau St.Havel na Praze 4.

Více informací najdete na www.wellnessnazamku.cz.