Prvního února se vydají do ulic Prahy a jsou k nepřehlédnutí. Důvody, proč se objeví zrovna teď, jsou dva.
Zaprvé nám připomenou, že se nezadržitelně blíží svátek svatého Valentina. Ten má sice stále mnoho odpůrců, ale stejně tak i mnoho přívrženců.  A mezi vyznavači tohoto svátku jsou i ti, kteří by rádi slavili, ale momentálně nemají s kým. 

A to je ten druhý důvod, proč bude v ulicích Prahy ona „podivná“ dvojice. Dvojice, kterou dala dohromady Náhoda – netradiční seznamovací agentura. Proč netradiční? Je jasné, že za normálních okolností by se pan Vykřičník s paní Otazníkovou, nikdy nemohli potkat. Žili si, možná trochu smutně, každý sám na koncích svých vět. Jenže Náhoda je přesvědčená o tom, že na lásku má právo každý. Takže se jednoho dne rozhodla, dát tyhle dva dohromady. Věřte, nevěřte, klape jim to skvěle. Randí spolu už přes rok.

Teď se rozhodli vyjít se svým vztahem na veřejnost říct všem, ať to zkusí s Náhodou. Se seznamkou, která spojuje na první pohled nespojitelné. Se seznamkou, která svým klientům staví do cesty skvělé příležitosti k seznámení. A konečně se seznamkou, která „dá dohromady“ i Vás.

Každý, kdo na ně od prvního února narazí, vyfotí je a fotku pošle na info@nahoda.com, automaticky vyhrává! Nejde však o hmotnou cenu, nýbrž právě o příležitost! Budete si moci vybrat a zdarma se zúčastnit některé ze skvělých seznamovacích akcí Náhody jako je třeba bowling, večerní procházka Prahou, taneční večer v brazilském stylu nebo členství v klubu náhoda na tři dlouhé měsíce.

A to ještě není všechno. Stane-li se Vaše fotografie umístěná na www.nahoda.com  a na http://www.facebook.com/vase.nahoda  absolutní vítězkou, získáte od Náhody skvělý zážitek navíc v podobě luxusní masáže. Takže neváhejte, pátrejte a foťte a vyhrávejte!

Informace o tom, kde se který den budou ti dva nacházet, naleznete aktuálně na www.nahoda.com nebo http://www.facebook.com/vase.nahoda