Pak jsou následující řádky určeny právě pro Vaše oči.

Prohlubovat si vědomosti je nepochybně dobré samo o sobě, nicméně ještě lepší je tuto činnost spojit s nějakou institucí. To Vám totiž při úspěšném absolvování zajistí titul a s ním spojené lepší zaměstnání. Na vyšší vzdělání navíc není nikdy pozdě. Aktuálně je přitom velice populární studium MBA či LL.M studium, která možná můžete absolvovat i Vy. Více informací naleznete na Ebschool.cz, ale již zde si vysvětlíme některé základní pojmy a náležitosti.

Proč vůbec studovat MBA, nebo LL.M?

MBA (Master of Business Administration) je vysokoškolský postgraduální studijní program, přičemž jde o titul manažerský. Již z toho vyplývá, že k jeho absolvování je třeba mít alespoň bakalářský titul a manažerskou praxi. Studium MBA lze přitom v České republice zahájit cca na 30 školách, nicméně není dotováno státem, a tak jeden akademický ročník (studium trvá zhruba 2 roky) obvykle vyjde na několik set tisíc Kč. Pokud se ovšem rozhodnete rychle, na Ebschool.cz můžete aktuálně značně ušetřit, a to i za varianty BBA a DBA!

To samé přitom platí rovněž o LL.M studiu. V tomto případě se jedná o titul postgraduálního právnického studia (Master of Laws). LL.M studium mohou absolvovat lidé s ukončeným právním vzděláním a výjimečně rovněž ti, kteří mají alespoň pětiletou manažerskou praxi v oblasti práva. Jinak jsou všechny náležitosti skutečně v podstatně totožné s předchozím.

Ebschool.cz – MBA, LL.M i Dale Carnegie Training levně

EBS (European Business School), jež je podpořena švýcarskou certifikací SGS, Vám nabízí nejrůznější možnosti postgraduálního vzdělání, a to za velice zajímavé ceny. Kromě toho zájemcům poskytujeme Dale Carnegie Training, což je ucelený systém kurzů s kvalitními trenéry, jenž pomáhá lidem a firmám rozvíjet svůj potenciál. Dále Carnegie Training přitom v nedávné době oslavil již 100 let úspěšné existence.