pomáhají eliminovat množství nečistot nanesených do objektu. Tím se výrazně snižují náklady na úklid.

Čističe bot ocení hotely, penziony, restaurace, úřady a administrativní budovy, velké firmy i obchodní centra, ale také například malé kanceláře nebo rodinné firmy. Prostory se snadněji uchovávají v čistotě a náklady na pořízení čističe bot se spolehlivě vrátí.

Je však třeba mít na paměti, že kartáče časem ionizují, přitahují nečistoty a ztrácejí svou schopnost obuv čistit. Dochází k zanesení stroje prachem a nečistotami, k opotřebení gumových součástí čisticího zařízení a samozřejmě i k vypotřebování lešticí pasty.

Snadno si pak spočítáte, že výhodněji než samotná koupě čističe bot vyjde jeho pronájem. U pronajatého čističe bot se totiž nemusíte starat o údržbu, doplňování leštidla, servis a o možnost čistit boty nepřijdete dokonce ani v případě kompletního čistění, kdy je odvážený stroj nahrazen jiným.

Ke světové špičce v oblasti čištění bot patří bezesporu německá společnost HEUTE. Stroje HEUTE vynikají nejen tichým chodem, kvalitou, spolehlivostí a dlouhou životností, ale také svým elegantním designem s širokou variabilitou materiálů i barev, díky nimž lze snadno najít ideální typ do každého interiéru. Očistu a leštění bot obstarávají k obuvi vysoce šetrné kartáče z koňských žíní a vlněné příze, leštidlo pak obsahuje pouze přírodní vosky. Právě tyto čističe si můžete pronajmout díky službě Shine&Go, kterou nabízí firma ČISTIČ BOT CZ s.r.o.

Svěříte-li péči o boty ve vaší společnosti firmě ČISTIČ BOT CZ s.r.o., získáte v rámci služby Shine&Go pronájem čističe bot značky HEUTE výhodně a s plným servisem v ceně.