Pokud zůstanete doma, rodina je pryč a počasí venku vám nepřeje k relaxační procházce, tak doporučujeme si zahrát některou z flashových her.

Tyto hry online zdarma jsou vhodné i v případě, že chcete volný čas strávit se svými dětmi.

Můžeme doporučit hru Puzzle Freak 2, která je vhodná pro dva hráče a nahrazuje oblíbené stolní hry. Pokud chcete spíše přihlížet na to, jak si Vaše dítě hraje a občas mu pomoci, tak nejlepší volbou je některý z dílů hry Monkey Go Happy, v němž je Vaším cílem rozveselit smutnou opičku, kterou si dokonce v dílech s podtitulem Marathon můžete obléknout podle Vašich představ.

Především dívky budou mít radost ze hry Glamour Make Up, v níž dívce v této oblíkačce zvolí nejen oblečení, ale hlavně ji budou moci nalíčit.

Nakonec pro Vás máme tip na dvě hry. První doporučenou hrou je Sudoku, kterou můžete hrát online proti počítači. Druhou je Bubble Elements, jež možná už znáte. V této oddechové hře je Vaším úkolem vystřelovat do vzduchu různobarevné bubliny a snažit se spojit co nejvíce stejnobarevných bublin. Ty v okamžiku dotyku prasknou a Vy můžete odstraňovat další. Hra končí ve chvíli, kdy se Vám podaří odstranit všechny barevné bubliny.

Na webových stránkách Hrejzona.Cz naleznete i dalších 1000 her. Možná se tak stanete kromě manažerek i úspěšnými hráčkami turnajového Sudoku nebo slovního fotbalu.