Doporučujeme Vám tři knižní novinky, které Vás nakopnou. Rozhodně stojí za to přečíst si je všechny, co na tom, že to chvíli potrvá. Vůbec nevadí, že s životními změnami nezačnete hned z kraje roku. Naopak, novoroční předsevzetí se nejlépe dodržují na jaře, když se venku objeví první paprsky slunce a dny se prodlužují, do všeho se jde hned snáze.

Zázračný úklid v životě 

Kouzlo vošéfovanosti

Sarah Knight

“Vošéfujte si to a začněte žít svůj nejlepší život právě teď! ”

Zůstanete někdy trčet v práci – nebo vytuhnete na gauči – byť byste vlastně nejradši (taky jednou) vypadli ven, (konečně) zašli do posilky nebo se pustili do projektu, který „jednou“ zrealizujete? A jéje. Ale nevěšte hlavu, jedeme v tom všichni. A dá se s tím něco dělat! Kniha Zázračný úklid v životě vás naučí, jak si to zařídit, abyste zvládli udělat, co potřebujete, a nehráblo vám u toho.

Cesta mimořádné ženy

Lenka Černá

“Průvodce na cestě ke svému šťastnějšímu já od populární koučky a lektorky zdravého životního stylu”

Pod zkušeným vedením životní koučky Lenky Černé získáte ověřený manuál života ženy, která se nespokojí s průměrem a chce si užívat své jedinečnosti. Lektorka zdravého životního stylu přináší rady pro řešení nelehkých životních situací, motivuje, jak na sobě pracovat a jak být tvůrkyní vlastního šťastného osudu. Krok za krokem poznáte sama sebe a objevíte svůj skrytý potenciál. Staňte se vědomou ženou, která zná svůj směr a plní si vize!

První dojem

Nikdy nedostanete druhou šanci udělat první dojem

Jan Čenský, Lenka Bernardes da Silva

“Udělejte ten nejlepší první dojem! Tipy a rady od lektorky módní etikety a známého herce”

První dojem rozhoduje o vašem úspěchu či neúspěchu. Vzniká během pár vteřin při seznamování a ovlivňuje, co si o vás lidé pomyslí. Zkušená dvojice lektorů vám vysvětlí pravidla etikety, komunikace i vystupování, a hlavně vás naučí, jak být sami sebou. Jan Čenský vás seznámí s řečí těla, jež často řekne víc, než byste si přáli. S Lenkou Bernardes se naučíte pracovat se svým charisma a pochopíte jednoduché principy práce se svým šatníkem.

Všechny motivační knižní tituly zakoupíte na albatrosmedia.cz.