Rozhodující jsou první vteřiny. Během této krátké chvíle nezmůžeme nic jiného než to, že můžeme oslnit vzhledem. Možná se domníváte, že stačí trocha vkusného líčení, padnoucí oblečení, sladěné doplňky a je to.

Ovšem pozor!

Zdaleka nestačí sladit jen šperky, boty a kabelku. Pečlivě vybírejte i cestovní kufr. Často s námi absolvuje cestu rovnou ke klientovi a starý kufr, který pamatuje ještě naše prarodiče nebo sportovní taška s utrženým uchem, dobrý dojem v žádném případě neudělá.

Jaké zavazadlo je to pravé?

Úspěšná manažerka, která hodně cestuje, potřebuje reprezentativní, elegantní zavazadlo, které je zároveň vysoce odolné.

Když cestovat, tak stylově

Světovou špičkou mezi zavazadly je německá značka Rimowa. Jedná se o luxusní značku kufrů, která má tradici už roku 1898. O kvalitě této značky svědčí i fakt, že si je oblíbili především piloti a byznysmeni, kteří o cestování vědí své.

Kufry Rimowa jsou vysoce odolné a velmi lehké, což jsou dva aspekty, na které by měly ženy při výběru myslet. Jen málokdy jsou nám k ruce poslíčci, kteří mohou s těžkým zavazadlem pomoct a kufry tak mnohdy zažívají těžké chvíle na schodech, kočičích hlavách apod. O tom jak se na letištích zachází s kufry ani nemluvě.

Pro manažerky nabízí značka Rimowa speciální dámskou kolekci kufrů Rimowa Salsa Air, které jsou barevné a velmi elegantní, rovněž jejich váha je nejnižší. Největším prodejcem kufrů Rimowa v ČR je obchod Delmas, který je na trhu od roku 1992. Nabízí široký výběr zavazadel.

Kufry RIMOWA – Vybere si každá…

Když potřebujete kufr ihned

Některé kufry od Rimowy se vyrábějí v limitovaných edicích a je na ně nutné čekat až dva roky od objednání. Pokud nepatříte mezi ty, kdo chtějí na nové byť jedinečné zavazadlo čekat, vězte, že nemusíte. Delmas kupuje kufry „dopředu“, takže náročné zákaznice najdou v Delmasu široký sortiment kufrů ihned k odběru.

  • Pro ty, které hledají kufry v nižší cenové hladině, Delmas nabízí široký sortiment osvědčených kufrů Samsonite. Zavazadla této značky jsou jedny z nejprodávanějších po celém světě a ani při jejich koupi „nešlápnete“ vedle.