a další české krásky si přejí mít neustále krásnou pokožku.  Jelikož jim však záleží na zdraví pokožky a uvědomují si špatné vlivy UV záření, následují trend holywoodských celebrit a chodí do samoopalovacích kabin Provocative Beauty.

Je to technologicky nejvyspělejší forma samoopalování. “Mám ráda opálený vzhled, ale v současné době si z důvodu stárnutí pokožky dávám pozor na opalování jak v soláriu, tak na sluníčku“ dodává Langmannová, „nástřik v samoopalovací kabině je tedy pro mě skvělou a hlavně zdravou alternativou, jak být neustále krásně opálená“.

Intenzita opálení je srovnatelná s 5 návštěvami solária. „Pro mě je nezajímavější možnost volitelného odstínu opální. Mohu si tak sama zvolit intenzitu opálení, což je vzhledem k mé profesi neocenitelná věc“, dodává Hana Věrná.

Jak to funguje?

Systém Pro-B v průběhu celého opalování neustále monitoruje každý centimetr vašeho těla tak,aby bylo zajištěno nasprejování správného množství samoopalovací tekutiny. Samoopalovací proces spolu s předehřátím pokožky v kabině Pro B trvá necelých pět minut, samotný nástřik trvá 40 vteřin.

Samoopalovací kabina je plně automatická a vždy Vám ve zvoleném jazyce podle Vaší národnosti říká, co mate dělat. Pouze vstoupíte, zmáčknete tlačítko, podlaha se začne pomalu otáčet a na vaše tělo je speciálním postupem nanesen samoopalovací nástřik.

Výsledkem je rovnoměrné, dokonalé opálení s přirozeným odstínem. Ve srovnání se samoopalovacími produkty či ručním nástřikem má Provocative Beauty mnoho výhod.

Díky dlouholetému výzkumu ve složení nehrozí vdechnutí samoopalovací látky jako u většiny ručních nástřiků. Navíc tekutina se nelepí a má velmi příjemnou vůni.

Automatická kabina zajistí, aby Vaše opálení bylo vždy perfektní a rovnoměrné, vyvarujete se tak chyb způsobených lidským faktorem. Nezanedbatelnou výhodou je i naprosté soukromí během samoopalovacího procesu . Složení samoopalovací tekutiny a produktů je navíc obohaceno o pečující složky jako je aloe vera, kyselina hyalurovou, vitamin E a panthenol.

Kromě opálení tedy zároveň i pečujete o svou pokožku. Opálení vydrží shruba týden, je možno jej udržet déle díky produktům z řady Provocative Beauty.

Více na www.provocative-beauty.cz