Zvyšte své šance na pracovním trhu studiem MBA!

14.7.2015, 13:30 | Veronika
studium

Vysokoškolský titul v dnešní době již není takovou předností, jako tomu bylo v minulosti.

Nároky na trhu práce se s přibývajícím počtem absolventů vysokých škol zvyšují, a tak velice záleží, jaký titul u svého jména nesete. Třeba s takovým titulem z filologie jen těžko uspějete v nekompromisním vyšším managementu.

Pokud máte vyšší ambice a chcete ve své kariéře zamířit vzhůru, ať už ve státním či soukromém sektoru, a zvýšit své šance na pracovním trhu, pomoci vám může postgraduální studium MBA.

MBA neboli Master of Business Administration je profesní vzdělávací program, jež promítá teorii přímo do manažerské praxe. Mezinárodně uznávaný titul je možné získat v mnoha oborech – od marketingu a PR, přes finance, HR až po mezinárodní právo.

Kde studovat MBA?

Nebaví-li vás klasická forma studia, kdy se jen sedí v lavicích a poslouchá přednášející, lze jen doporučit studium MBA na Business Institutu.

Zde totiž ke vzdělávání přistupují jinak než jiné školy. Studenti nezískají pouze teoretické znalosti a nutné penzum. Studentům přednášejí ti nejlepší ze svých oborů, kteří mají za cíl předávat přidanou hodnotu v podobě praktických informací. Výuka probíhá formou interaktivních workshopů, kde si mohou studenti nejen s lektory, ale i navzájem vyměňovat své zkušenosti.

Proč studovat Business Institut?

Nad rámec běžné výuky se zde pořádají odborné blokové moduly, coffee breaky s vybranými hosty a business networkingová setkání. Ze školy si tak neodnesete jen nabyté vědomosti, ale i cenné profesní kontakty, které se v další kariéře mohou jen hodit.

V rámci studia navíc můžete navštěvovat setkání se zajímavými osobnostmi, která vám umožní v neformální atmosféře nahlédnout pod pokličku úspěchu významných osobností českého i zahraničního byznysu.

Business Institut spolupracuje mimo jiné s personálními agenturami a headhuntery, prostřednictvím kterých mohou absolventi získat lukrativnější pracovní pozice.

Studium zvládnou i ti nejvytíženější

Rádi byste studovali, ale přijde vám, že při práci a rodině vám na studium nezbývá již žádný čas? Business Institut nabízí kombinovanou formu vzdělání ve spojení s e-learningem. Tato forma studia tak nabízí kompromis a umožňuje tak studovat i těm nejvytíženějším.

Návratnost investice je více než uspokojivá

Usednout zpátky do školních lavic sice něco stojí, ale mnohé průzkumy ukazují, že návratnost investice do programů MBA je vysoká. Absolventi nesoucí MBA titul dosahují do tří let od ukončení studia navýšení finančních příjmů v průměru o 40-70 %.

Komentáře

  • MBA doporučuji všem, kdo na sobě rádi pracují a hledají další možnost, jak se profesně dál posunout. Studoval jsem MBA, kde poskytují online studium. Právě díky online výuce se můžete učit podle svých časových možností a přitom se stále naplno věnovat své profesi. Určitě to není nic jednoduchého, obsahově jsou kurzy velmi náročné, ale stojí za to. Mohu jen doporučit.

Zanechte komentář

Můžete využít tyto HTML značky: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected by WP Anti Spam
Reklama
Reklama
    Lídr v ČR v oblasti kancelářských potřeb – SEVT.cz

Partneři

A_Moravskoslezské investice a development, a.s.
B_BPWCR
C_volny
D_Hays