Ovšem pozor, nemáme na mysli ledajakou nebankovní půjčku, ale půjčku od společnosti Zaplo Finance, kterou můžete v rámci akční nabídky získat zcela zdarma (RPSN = 0 %).

Nebojte se ovšem toho, že by chtěl někdo využít toho, že rychle potřebujete peníze v době, kdy se chytáte na odjezd na dovolenou a do další výplaty ještě zbývají dlouhé týdny… Nabídka, o které Vám dnes povíme je nanejvýš seriózní…

Podmínky získání půjčky zdarma jsou snadno dosažitelné

Půjčit si takto můžete až 8 000 Kč se splatností až 30 dnů. Přičemž k tomu, abyste mohli využít akční nabídku „první půjčka zdarma“, musíte splňovat níže uvedené podmínky (nejedná se o nic tragického).

  • berete si Vaši první půjčku u společnosti Zaplo Finance
  • nemáte aktuálně půjčeno u žádné jiné nebankovní společnosti
  • je Vám minimálně 18 let
  • máte české občanství
  • půjčené peníze vrátíte včas
  • řádně vyplníte žádost o půjčku

Půjčené peníze můžete mít na Vašem běžném účtu již v den podání žádosti (kterou najdete přímo na stránkách Zaplo.cz). Samozřejmě, roli zde hraje to, u které banky máte běžný účet, a v kterou denní dobu o půjčku požádáte.

Nebankovní půjčka s transparentními podmínkami

Pokud se Vám zvedají chloupky na rukou ze spojení „nebankovní půjčka“, tak vězte, že půjčka společnosti Zaplo Finance skončila v nedávno publikovaném testu portálu Nebankovni-poplatky.com na celkovém 2. místě, kdy analytici portálu Nebankovni-poplatky.com ocenili právě transparentnost podmínek, za kterých je půjčka poskytována a také úroveň komunikace se samotnou společností.

V případě, že požádáte o půjčku u společnosti Zaplo Finance, budete Váš krátkodobý nedostatek financí řešit se seriózní společností, která k Vám přistupuje jako k rovnocennému partnerovi.