Výherci již byli informováni prostřednictvím e-mailu.

Všem soutěžícím děkujeme za účast v soutěži.

Jak se dobře postarat o svoji pleť? Tohle téma zajímá snad každou ženu. Odpovědí je: Pečujte o svůj kožní mikrobiom.

Tímto tématem se zabývá Ing. Jitka Poláková, ředitelka české firmy Kosmetika Capri, která vyvinula více než 80 kosmetických receptur a má 24 let zkušeností s účinky kozí kosmetiky na zdraví a krásu naší pokožky.

Seznamte se nyní s českou kozí Kosmetikou Capri, zjistěte čím je tak výjimečná a zároveň se zapojte do soutěže o revoluční produkt Platine M.

Pokožka a její mikrobiom

Lidská pokožka je od narození obsazena a pokryta velkým množstvím mikroorganismů, jejichž množství a zastoupení se během života mění. Mikroorganizmy v mikrobiomu se vzájemně kontrolují a udržují rovnováhu mezi „ dobrými“ a „špatnými“.  Kožní mikrobiom nás brání před proniknutím škodlivých vetřelců a také trénuje imunitu. Autoimunitní onemocnění pleti jsou spojena, dle vědeckých studií, se změnami ve struktuře kožního mikrobiomu.

Kozí zázrak

Jednotlivé složky kozího mléka jako jsou syrovátka, tuk, tvaroh a kolostrum působí na rovnováhu kožního mikrobiomu a tím výrazně zlepšují kvalitu a vitalitu naší pleti. „Naši kosmetiku s vysokým podílem složek z kozích surovin používají ženy všech věkových skupin s problematickou i normální pletí. Ať je Vaše pleť v a jakékoliv kondici, vždy můžete její stav ještě zlepšovat,“ říká Ing. Jitka Poláková a dodává: „V letošním roce spolupracujeme s Mamma HELP centry a testujeme naši kosmetiku na pleti onkologických pacientek. Závěrečné výsledky ještě nemáme, ale už nyní máme velmi pozitivní zpětné vazby.“


Kondice naší pleti

Kvalitu naší pleti sami ovlivňujeme každým den. Spánkem, odpočinkem, péčí. Abychom docílili opravdu viditelných výsledků je potřeba do naší pleti investovat energii, čas i peníze. Ale stoprocentně se to vyplatí. Tvář máme jenom jednu. Zde je šestice kosmetických přípravků, které jsou doslova nadopovány kozí syrovátkou, mlékem a tukem.

Kombinace přípravků firmy Kosmetika Capri a její značky Le Chaton pro výrazné zlepšení Vaší pleti

1. AGILÉ JOUR K – denní krém proti vráskám

Denní krém proti vráskám vhodný především pro anti-ageing péči o citlivou pleť a pro péči o pleť se sklonem k tvorbě žilek. Zvyšuje odolnost pleti proti působení volných radikálů a slunečního záření, zpomaluje její stárnutí, zpevňuje kontury obličeje. Dodává pleti jemnost a svěží vzhled.

2. AGILÉ NUIT K – noční krém proti vráskám

Tento vysoce aktivní noční krém proti vráskám je určený k ošetření zralé pleti se sklonem k tvorbě žilek. Posiluje eliminaci volných radikálů v pokožce a zpomaluje stárnutí pleti. Zklidňuje, pozitivně ovlivňuje obsah vody v pleti a pomáhá obnovit její přirozenou rovnováhu.

3. ROZJASŇUJÍCÍ SÉRUM S VITAMÍNEM C

Hydratační sérum rozjasňuje pleť a dodává potřebné množství energie k obnově pokožky, chrání před zevními vlivy. Postupně sjednocuje lokální barevné nedokonalosti pleti. Po pravidelném používání pleť zesvětluje. Vhodný pro náročnou pleť se sklonem k tvorbě pigmentových skvrn.

4. VYPÍNACÍ A ZPEVŇUJÍCÍ PLEŤOVÁ MASKA

Skvělá maska pro citlivou pleť, zvláště pro suchou a zralou. Při pravidelném používání zlepšuje stav i vzhled pleti se sklonem ke kuperóze a omezuje tvorbu začervenání způsobné kuperózou. Obsahuje kozí máslo, vitamín A a E, unikátní bylinnou kompozici určenou ke zpevnění pleti, extrakt ze slupek modré révy vinné bohatý na přírodní resveratrol, který je silný antioxidant a chrání buňky před předčasným stárnutím.

5. PLATINE K – Multikorekční denní krém

Pečující krém, který zlepšuje vzhled každé pleti, má krátkodobý i dlouhodobý korekční efekt.

Platine K je 8 v 1. Zajistí totiž 8 klíčových efektů: hydrataci, výživu, ochranný kožní film, zklidnění, projasnění, zakrytí červených skvrn, optické zjemnění vrásek, zmírnění začervenání a opuchu.

Platine K funguje díky aktivním látkám, které jsou v něm obsaženy. Kromě vysokého podílu kozích produktů jsou to: skvalan přírodního původu, avokádový olej, olej z růže damašské, vitamín E, extrakt z chaluhy zlaté, extrakt z leknínu bílého.

6. PLATINE M – noční omlazující maska

Je mnohem výkonnější než klasická noční péče. Jedná se o exkluzivní spojení nočního krému a masky. Jeho výsledkem je okamžité vypnutí pleti s vyhlazujícím a sjednocujícím efektem. Platine M je řešením pro zralou pleť s výskytem žilek a dehydratovanou pokožku s povadlými rysy a pigmentovými skvrnami.

Noční omlazující masku Platine M nyní mohou vyhrát 3 z Vás. Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku:

Kosmetika Capri upravuje kožní mikrobiom pokožky a Vaše pleť může díky tomu vypadat skvěle, svěže, mladě. Způsobuje to především fakt, že:

a) kosmetické přípravky obsahují velmi vysoký podíl kozího mléka, které je více podobné ženskému mléku než kravské a jeho blahodárný vliv na lidskou pokožku je jasně prokázaný 

b) kosmetické přípravky obsahují pouze stopy kozího mléka, ale i to je dostačující pro hezkou pleť

Nápovědu najdete na www.kosmetikacapri.cz.

Své odpovědi zasílejte na soutez@netwebs.cz.

Soutěž probíhá od 19. 6. do 25. 6. 2019.

Výhra Vám bude po dohodě předána osobně nebo zaslána poštou. Výherci se stanou 100., 150. a 200. správně odpovídající soutěžící.

Pravidla soutěže