s jednou z Vašich přítelkyň nebo třeba i jen kolegyň v práci.

Je to přirozené, nikdy nic není natolik dokonalé, aby nevznikl ani sebemenší konflikt. Když se včas dokážou vyřešit, údajně to pročistí a otuží vztahy. Co je na tom pravdy Vám bohužel neřeknu, ale mohu Vám dát pár tipů, jak se s kamarádkou usmířit.

To, co napadne každou z Vás jako první krok, bude s naprostou jistotou nakupování. Možná jste rozhádané, ale žádná normální žena neodmítne celodenní maratón nakupování, při kterém se zastavíte jen kvůli doplnění zásob v oblíbené kavárně, kde zhřešíte sladkým kouskem cukroví a kávičkou. A abyste dokázala, že Vás hádka skutečně mrzí, vezměte útratu v hříšné kavárně na sebe, bude to brát jako vstřícné gesto.

Další, zcela jistě obecně známý usmiřovací trik je dáreček. Oblíbený parfém, nová paleta očních stínů, balíček laků na nehty, krásné tričko z nejnovější kolekce jednoho z módních řetězců… Nesběrné množství možností, jež máte na výběr. Stačí jen zalovit v paměti a vzpomenout si na to, co má Vaše přítelkyně nejradši a nebude tak těžké vymyslet, co by byl nejvhodnější dárek.

Pokud nezabere ani jeden z těchto dvou návrhů, zkuste nabídnout možnost víkendu na neobydlené chatě na samotě u lesa, kde si uděláte příjemný večer nad sklenkou vína nebo vyrazte za zábavou do místního klubu. Nezabere-li ani toto, zkuste to nejjednodušší a snad i nejúčinnější – prostou omluvu.

Anička S.