Výherci se stali: Zita P., Sofie B. a Jana Ž. Gratulujeme!

Všem soutěžícím děkujeme za účast v soutěži.

 

Po bestselleru Dívka v ledu přichází nakladatelství Cosmopolis, součást Nakladatelského domu GRADA, s druhým příběhem autora Roberta Bryndzy. V thrilleru Noční lov, jenž se odehrává jednoho parného léta v Londýně, čelí oblíbená vyšetřovatelka Erika Fosterová další nebezpečné výzvě. Jestliže vám z Dívky v ledu šel mráz po zádech, z Nočního lovu vás bude polévat horko…

Pokud tě někdo sleduje, jsi mrtvý…

Jedné horké červnové noci je detektiv šéfinspektor Erika Fosterová přivolána k vraždě. Oběť, vážený praktický lékař, je nalezen ve své posteli udušený. Zápěstí má svázaná a oči pod průhledným sáčkem utěsněným pod hlavou vypoulené.

O několik dní později umírá za podobných okolností další muž a Erika a její tým už tuší, že čelí sériovému vrahovi. Ten své oběti sleduje, pozoruje a čeká na vhodný moment, kdy udeří.

Co mají oba mrtví společného? Je v jejich minulosti nějaké tajemství, které by je mohlo spojovat? A co je spojuje s vrahem?

Erika udělá vše pro to, aby Nočního lovce zastavila a dopadla, i když opět riskuje a dostává se do konfliktů s nadřízenými.

A možná vrah sleduje i ji…

Vyhrajte s Managerka.cz jednu ze tří knih. Jak se můžete stát výhercem?

Registrujte se na webu k odběru newsletteru (V případě, že již jste registrováni, neregistrujte se znovu!) a správně odpovězte na soutěžní otázku:

Kolik stran má kniha Noční lov? 

a) 332

b) 432

c) 482

Nápovědu hledejte ZDE.

Své odpovědi zasílejte na soutez@netwebs.cz spolu se jménem vyplněným u registrace.

Soutěž probíhá od 22. 2. do 28.2. 2017.

Výherci se stanou 150., 250. a 350. správně odpovídající soutěžící. Výherci budou informováni e-mailem.

Výhra bude po dohodě zaslána poštou, nebo předána osobně.

Pravidla soutěže

Sponzorem soutěže je nakladatelství Cosmopolis