Výherci se stali: Karolína Š., Gita B. a Martin K.. Gratulujeme!

Všem soutěžícím děkujeme za účast v soutěži.

Nakladatelský dům GRADA pod značkou COSMOPOLIS představuje světový bestseller,kterého se jen ve Velké Británii a v USA prodalo přes 1 000 000 výtisků. V srpnu se kniha stala taktéž vítězem čtenářských ocenění The Papercut Award for Best Page Turner.

Poté co je v parku v jižním Lon­dýně pod vrstvou ledu nalezeno tělo mladé ženy, na místo přijíždí detektiv šéfinspektor Erika Foste­rová. Oběť, krásná dívka z mocné a bohaté rodiny, měla podle všeho dokonalý život. Když Erika začne pátrat hlouběji, vynoří se souvislosti mezi její vraždou a smrtí tří prostitutek, které někdo uškrtil, svázal jim ruce a hodil do vodních ploch po Londýně.

Jaká je spojitost mezi dcerou vlivného lobbisty, který si myslí, že může ovlivňovat i vy­šetřování, a mrtvými imigrant­kami? Jaké tem­né tajemství dívka v ledu skrývala?

Čím více se Erika přibližuje k odhalení pravdy, tím více se vrah blíží k Erice.

Poslední případ detektiva šéf­inspektora Fosterové skončil ka­tastrofou a smrtí pěti policistů včetně jejího manžela. Eričina kariéra visí na vlásku, musí bojo­vat s vlastními démony i s vrahem, který je hrůznější než kdokoliv, komu čelila v minulosti. Dopadne ho dříve, než udeří znovu?

Vyhrajte s Managerka.cz jednu ze tří knih. Jak se můžete stát výhercem?

Registrujte se na webu k odběru newsletteru (V případě, že již jste registrováni, neregistrujte se znovu!) a správně odpovězte na soutěžní otázku:

Kolik stran má kniha Dívka v ledu? 

a) 338

b) 448

c) 498

Nápovědu hledejte ZDE.

Své odpovědi zasílejte na soutez@netwebs.cz spolu se jménem vyplněným u registrace.

Soutěž probíhá od 24. 11. do 30. 11. 2016.

Výherci se stanou 150., 250. a 350. správně odpovídající soutěžící. Výherci budou informováni e-mailem.

Výhra bude po dohodě zaslána poštou, nebo předána osobně.

Pravidla soutěže

Sponzorem soutěže je nakladatelství Grada Publishing, a. s.