Výherci se stali: Martina Ř., Žaneta P. a Gabriela M.. Gratulujeme!

Všem soutěžícím děkujeme za účast v soutěži.

Konopný přírodní elixír pro každou příležitost. Aktuální nabídka kosmetiky pro každodenní péči o pleť i specifické potřeby je opravdu široká. Vyznat se v ní je nadlidský úkol. V případě, že už Vás klasické produkty nebaví nebo Vám z nejrůznějších důvodů nevyhovují, zkuste vyzkoušet českou přírodní konopnou kosmetiku Cannaderm.

Je vyrobena z oleje lisovaného z konopných semínek a nabízí spoustu benefitů. Navíc je cenově dostupná a díky rozsáhlému portfoliu určitě najdete ty pravé produkty pro Vás i Vaše blízké.

Konopná kosmetika je vhodná nejen pro péči o normální pleť, ale skvěle si poradí i se specifiky citlivé dětské pokožky nebo kůže postižené lupenkou i atopickým ekzémem. Konopný olej obsahuje nenasycené mastné kyseliny, chlorofyl a vzácné minerální látky. Díky tomu působí konopné produkty jako pečující a léčivý elixír.

Konopná kosmetika hydratuje a vyživuje pokožku, dokáže vyrovnávat její přirozené pH, zklidňuje jí a je zcela hypoalergenní. Umí ulevovat od bolesti svalů a kloubů, hodí se rovněž k ošetření poškozené kůže po popáleninách a opruzeninách, pomáhá bojovat s jizvami a striemi. Zmírňuje kožní problémy, jako například plísně, ekzémy a akné.

Výběr konopných produktů Cannaderm nabízí na českém trhu společnost ALP ecology, s.r.o. provozující e-shop www.alpik.cz. V nabídce je speciální dětská řada Robátko, řada péče o vlasy Capillus, univerzální péče o pleť Natura, řada péče o atopickou pokožku Atopos, péče o zuby a ústa Cannadent a mnoho dalšího…

Další informace jsou k dispozici na webových stránkách www.alpik.cz

O tři dárkové balíčky konopné kosmetiky v hodnotě 300 Kč si můžete zasoutěžit právě teď!


Jak se můžete stát výhercem?

Registrujte se na webu k odběru newsletteru (V případě, že již jste registrováni, neregistrujte se znovu!) a správně odpovězte na soutěžní otázku:

Jak dlouho je třeba nechat působit na vlasech Balzám na suché vlasy NATURA Cannaderm?

a) 3 minuty

b) 5 minut

Nápovědu hledejte ZDE.

Své odpovědi zasílejte na soutez@netwebs.cz spolu se jménem vyplněným u registrace.

Soutěž probíhá od 31. 7. do 7. 8. 2017.

Výhercem se stanou 200., 250. a 300. správně odpovídající soutěžící. Výherci budou informováni e-mailem.

Výhra bude po dohodě předána osobně nebo zaslána poštou.

Pravidla soutěže


Sponzorem soutěže je Aplik.cz a Cannaderm.