Výherci budou informováni e-mailem.

Všem soutěžím děkujeme za účast v soutěži.

 

Kosmetika Capri si je dobře vědoma všech účinků kozího mléka, másla, syrovátky, kolostra a využívá je v kosmetice již 25 let. Své kosmetické přípravky vyvíjí a vyrábí v obci Čím nedaleko Prahy.

Produkty jsou lokální, vždy čerstvé a doslova nabité kozími surovinami. Firma představila světu již více 90 originálních receptur pod značkami: La Chèvre, Le Chaton, Capramedic.

Zapojte právě teď do soutěže o balíček, který tvoří dva pečlivě vybrané produkty hodící se nejen pro ženy, ale i děti. JEMNÝ VLASOVÝ ŠAMPON SE SYROVÁTKOU a TĚLOVÝ KRÉM S KOZÍM MÁSLEM A BYLINKAMI.


JEMNÝ VLASOVÝ ŠAMPON SE SYROVÁTKOU La Chèvre

Tento úžasně jemný vlasový šampon je vhodný pro každodenní mytí vlasů, zejména pro citlivou pokožku hlavy. Díky vysokému obsahu syrovátkové bílkoviny nevysušuje pokožku hlavy a nedráždí oči. Účinně odstraňuje stylingové přípravky. Vlasy zanechává zdravé, hedvábně jemné a lesklé. Aplikuje se do mokrých vlasů a důkladně masíruje. Vhodné je nechat jej chvíli působit a pak opláchnout. Je-li potřeba, je možné šampon nanést opakovaně. Jeho cena je 188 Kč/200 g.

 

TĚLOVÝ KRÉM S KOZÍM MÁSLEM A BYLINKAMI La Chèvre

Tento jemný tělový krém obsahuje komplex přírodních látek, bylinných extraktů a kozího másla, který zajišťuje obnovu přirozené rovnováhy pokožky. Pečuje pokožku, zanechává ji hedvábnou a zároveň i dokáže zpomalit její stárnutí. Obsahuje hydratační, zpevňující a zklidňující látky. Vaše pokožka bude po pravidelném používání sametově hebká a pevná. Navíc je krém vhodný pro prevenci vzniku strií. Hodí se pro mladé maminky, zralé ženy i děti. Obsahuje vysoký podíl kozího másla, dále bylinné extrakty z rozmarýnu, chmelu, šalvěje, vilínu, přesličky, borovice, pupečníku a citronu, zinek a vitamin E. Aplikuje se na pokožku dekoltu a těla, každý den po koupeli či sprchování. Jeho cena je 458 Kč/100 g.

 

A jak se můžete stát výhercem? Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku a kosmetika může být Vaše!

Poskytuje Kosmetika Capri v současné době nějaký benefit pro své klienty?

a) Ano – při nákupu na e-shopu dopravu ZCELA ZDARMA

b) Ne – neposkytuje žádný benefit

Nápovědu najdete na www.kosmetikacapri.cz.

Soutěž probíhá od 7. do 13. 5. 2020.

Výhra Vám bude po dohodě předána osobně nebo zaslána poštou. Výherci se stanou 100., 150. a 200. správně odpovídající soutěžící.

Pravidla soutěže