Často potřebujeme vědět, že i naše zaměstnání má smysl a že zaměstnavatelé vidí naše úsilí. Pokud jste podnikatelem, manažerem nebo majitelem velké firmy, vaši zaměstnanci a kolegové si za svou práci zaslouží poděkování i jinak než formou výplaty.

Co takhle udělat jim radost a překvapit je sladkým dárkem?

Sladké dárky nejen na Vánoce

V současné době je běžné, že se firmy a podnikatelé o své zaměstnance starají a dávají jim různé benefity. Sladký dárek je takovou pomyslnou třešničkou na dortu. Ať už se blíží Vánoce, výročí založení společnosti nebo něčí významné životní jubileum, pochutiny a sladkosti představují způsob, jak pracovníkům poděkovat. Nadšeni budou muži a ženy všech věkových kategorií. Kdo by také nemiloval nezaměnitelnou chuť čokolády rozpouštějící se na jazyku a chuťovou rozmanitost bonboniér?

Sladkostmi nikdo nepohrdne

Sladké dárky potěší také vaše obchodní partnery – obdarovat můžete kohokoli, kdo se nějakým způsobem podílí na chodu podnikatelského subjektu. Můžete si být jisti, že pochutiny nezůstanou ležet na pracovních stolech bez povšimnutí a rychle se po nich zapráší. Sladkosti v dárkovém a reprezentativním balení lahodí oku a získáte jimi pomyslné plusové body. Ukažte, že si vážíte práce druhých a zároveň udělejte něco pro spokojenost zaměstnanců. Koneckonců v dnešní době není lehké najít spolehlivé a loajální pracovníky a je potřeba si je hýčkat.

Darujte trochu jiné sladké pochutiny

Nemusíte zůstávat jen u čokolád a bonbonier, jaké běžně vidíte v supermarketech. Na internetu naleznete online obchody zaměřené na všelijaké dobroty. Dokonce můžete požádat o čokoládové dárky na míru s vlastním logem firmy a originálním designem. Podle vašeho přání se mohou zabalit do dárkové krabičky a zaměstnancům nebo obchodním partnerům tak zůstane na památku krabička na cennosti a upomínkové předměty. Posilněte vztahy s ostatními lidmi skrze sladké dárky a staňte se oblíbeným zaměstnavatelem. Těmito dárky pracovníky rozmazlíte a dočkáte se kladné odezvy.

Mlsání chmury zahání

A jaké sladké firemní dárky pořídit, aby slavily úspěch u všech obdarovaných? Předejte jim osobně pralinky vyrobené z několika druhů čokolád, ovocné pomazánky slazené ovocnou šťávou, máslové sušenky jako od babičky nebo tabulky čokolád z kvalitních ingrediencí. Zejména tabulkové čokolády a degustační balení čokolád je přijímáno s nadšením a jiskrami v očích. Navíc čokolády účinkují jako přírodní antidepresivum, a kdo občas nepotřebuje zahnat chmury kouskem něčeho sladkého?

Ani větší množství sladkých dárků není problém

Dárky ze sladkých pochutin nikdy nepřestanou být v módě. Milují je děti i dospělí, proto je s takovou radostí objednávají různé firmy, reklamní agentury, školy, školky a dokonce i úřady. Prodejci jsou připraveni uspokojit všechny vaše požadavky a doručí vám sladkosti v požadovaném množství. Zaměstnanci a kolegové budou překvapeni a motivuje je to k další práci. Nahraďte tentokrát alkohol a poukazy na zboží za čokolády, pralinky a jiné dobroty a dokažte, že i vy umíte práci druhých náležitě ocenit.

Stále je dost firem, podnikatelů a společností, které benefity a dárky pro pracovníky neřeší. A to je velká chyba. Benefity zlepšují životní úroveň lidí, a když navíc dostanou nečekaný dárek, projeví vám svůj vděk. To se odrazí na jejich spokojenosti v práci, pracovním nasazení a v konečném důsledku dojde ke zlepšení postavení firmy na trhu.

 

foto: unsplah