Židličky pro hosty už jsou rozestavěné a připravené pro jejich usazení, přičemž v čele toho všeho stojí krásný bílý dřevěný altán, v němž už je připraven oddávající.

Nyní se ale ještě přesuneme v čase a zaměříme se na to, na co se všechny těšíme už od raných dětských let, a to na šaty. Přejeme si být princeznami pro naše nastávající a k tomu, abychom se jimi mohly stát, nám pomůže Svatební studio ANET.

Studio nabízí širokou škálu šatů a závojů podle posledních trendů. Můžete být princezna se vším všudy, tedy s nabíranou sukní, dlouhou vlečkou a závojem nebo prostě jen krásná žena v luxusních šatech.

Pokud byste si šaty chtěla koupit, abyste mohla kdykoliv vstoupit do šatny a vrátit se v čase, na výběr máte z velkého množství (vel. 34 – 40 s cenami v rozmezí od 1,200 do 5,000 Kč). Šatů na vypůjčení je třicet, včetně deseti kusů nové kolekce Lisy Donetti. Půjčovné se pohybuje v rozmezí od 4,500 do 10,000 Kč.

K šatům se samozřejmě může zvolit i bolerko, dodávající vzhledu správný šmrnc, a to jak krajkové, kožíškové nebo třeba stojáčkové. Co ale ke svatebním šatům patří už odnepaměti, jsou závoje. Vyřaďte krátký a zvolte dlouhý, který vypadá na fotografiích i při chůzi prostě pohádkově nebo můžete jít i bez závoje. Krásná budete tak jako tak.

Pro naprosto perfektní vzhled je důležité doladit i detaily, k čemuž patří i česání a líčení, přičemž i tato služba je součástí Svatebního salonu ANET. Ochotně Vám pomohou vybrat, zda se k šatům hodí spíše rozevláté vlasy nebo stažené – např. letošnímu létu vládly nízko posazené drdoly ozdobené květinou.

Není nač čekat, proto vyrazte na cestu do salonu, jehož kontaktní adresa je:

Svatební studio ANET, K podjezdu 9, Praha 4 Nusle

V případě jakýchkoliv dotazů neváhejte kontaktovat milou a příjemnou, jak už její jméno naznačuje, Nikolu Miláčkovou na čísle +420 608 121 446, Svatební studio ANET

Anička S.