Jaké výhody vám tyto tiskárny přinášejí a proč byste si je měli pořídit do své kanceláře i vy?

Inkoustové tiskárny pro vaše podnikání

Tiskárny pro vaše podnikatelské činnosti jsou překvapivě cenově dostupné a dobře vybavené. Mnoho modelů je určeno hlavně pro tisk dokumentů ve vaší kanceláři a k nepřetržitému provozu. Naopak se nehodí do domácností a kanceláří, kde se tiskne pouze nárazově. V takovém případě hrozí, že vám inkoustové tiskárny zaschnou. To je však jediná nevýhoda těchto tiskáren.

Výhody inkoustových tiskáren do kanceláří

Nové modely inkoustových tiskáren spotřebovávají minimum energie a rychle se zahřívají. Tím dochází k okamžitému tisku bez prodlev způsobených zahříváním. Každý podnikatel ocení nízké náklady na tisk. Například náklady na 1 černobílou stránku činí neuvěřitelných 0,40 haléřů. Pokud vás tyto tiskárny zaujaly, nemusíte složitě vyhledávat, jací výrobci je distribuují na trh. Máme pro vás tip na tiskárnu přesně pro vaše potřeby: Epson WorkForce Pro.

Významná úspora energie

Společnost Epson přichází s revolučními inkoustovými tiskárnami s jedinečnou technologií tiskových hlav PrecisionCore pro firemní aplikace. Potěší vás fakt, že jejich provoz nezatěžuje životní prostředí. Úspora energie s tiskárnami Epson je až o 96 % nižší oproti laserovým tiskárnám. S těmito inkoustovými tiskárnami snížíte své účty za elektřinu, což v konečném důsledku redukuje provozní náklady.

Kvalitní, rychlý a velkoobjemový tisk

Inkoustové náplně Epson WorkForce Pro vystačí až na 10 000 stran. Modely Epson jsou až o 23 % tišší než laserové tiskárny. Díky tomu klesá jejich hlučnost, která by mohla rušit zaměstnance při práci. Tyto tiskárny s inovativními technologiemi nevyužívají žádné teplo a zamezují vzniku horka a dusna v kanceláři. Kromě toho je tisk rychlejší a účinnější. Z toho důvodu jsou inkoustové tiskárny Epson tou správnou volbou pro vaše podnikání.

Správa a ovládání zařízení na dálku

V neposlední řadě se nesmíme zapomenout zmínit o tom, že tiskárny a skenery můžete snadno spravovat a ovládat na dálku. Získáte přehled o tom, kolik bylo vytisknuto stránek na konkrétním zařízení a jakým pracovníkem. Tiskárny se snadno instalují, konfigurují a nabízí snadnou správu a odstraňování potíží na zařízení. Tím dochází k vyšší produktivitě a finanční úspoře.

Inkoustové tiskárny Epson přinášejí podnikatelům a podnikům řadu výhod a mohou jim výrazně ušetřit náklady za energie a na tisk!