které vyplní celý váš dekolt a rozzáří každý outfit, ale také jemným řetízkům se zajímavými přívěsky. Aktuálně jsou nejvíc trendy spirituální přívěsky s tajemným významem a symbolikou, jako je například přívěsek anděl nebo strom života. Přívěsek má danou nositelku chránit před škodlivými vlivy nebo špatnou náladou.

Jemné řetízky s přívěskem patří mezi jakési stálice šperkovnic žen po celém světe. Tento univerzální šperk se hodí nejen na běžné nošení, ale bude skvělým doplňkem také k outfitům určeným pro speciální příležitost. Řetízky s přívěsky můžete navíc vrstvit. Pokud se budete řídit heslem, že čím více přívěsků, tím lépe, budete svému okolí diktovat styl.

Řetízky s přívěsky = šperk s přidanou hodnotou 

Řetízky s přívěsky nejsou jen obyčejné šperky. Jsou to šperky, které vyprávějí příběh. Příběh o jeho nositelce. A každý přívěsek má určitý význam. Pokud jste romantická duše, jistě se ve vaší šperkovnici najdou přívěsky ve tvaru srdce, ptáčka, květiny nebo nápisu love. Minimalistky si v posledních letech oblíbily geometrické vzory. Ať či tak, s přívěsky budete stále šik. Přívěsky jsou totiž pro odvážné a nespoutané, pro plaché a klidné, pro silné i jemné, pro každou ženu.

Kouzelné vrstvení a jak na něj

Nákaza jménem vrstvení je tady. Pokud jste milovnicí nejrůznějších řetízků, šňůrek, perel a mnoho dalšího, můžete jásat. Mixování a vrstvení náhrdelníků i jemných řetízků je v kurzu. Při vrstvení můžete využít nejen různé styly šperků, ale také jejich různé délky, tvary, materiály i velikosti kamenů nebo přívěsků.

Dovoleno je naprosto vše. A jak tedy vrstvit? Naprosto jednoduše. Vytáhněte ze šperkovnice všechny řetízky, které máte, stoupněte si před zrcadlo a dejte se do toho. Na krk zavěste řetízek malý, potom větší, ještě větší a nakonec i ten největší. Je jen na vás, zda budete spíše Boho alias Hippies, kde vám kromě řetízků nesmí chybět také například přívěsek anděl, přívěsky s peříčky, kožené šňůrky a barevné korálky. Nebo se v romantickém duchu obléknete do šňůry perel, náhrdelníků s kamínky a jemných řetízků s elegantními přívěsky.

Vrstvení řetízků s přívěsky

Zapojte svou kreativitu a vyhrajte si s přívěsky, které máte doma. Můžete se zaměřit pouze na jeden typ přívěsků a nebo obléci více druhů dohromady. Můžete zvolit například pouze křížky, kdy každý z nich bude zdobit náhrdelník jiné délky. Vaší fantazii se meze nekladou. Aktuálně jsou nejvíc in spirituální přívěsky s tajemnou symbolikou, jako je například přívěsek strom života nebo anděl. Přívěsek má nositelku chránit před špatnou náladou i škodlivými vlivy.