a lámeme si hlavu, jakým způsobem dát dohromady požadovaný kapitál, existuje ještě jedna varianta, jak si společnost pořídit – zakoupit si ready made společnost.

Novinka je na trhu již několik let, ale ne každý o ní už slyšel. Jedná se o společnost založenou čistě za účelem dalšího prodeje, která má již splacený základní kapitál. Výše vstupní investice se tak pro nás odvíjí pouze od kupní ceny, jež představuje dostupnější alternativu.

Další výhodou je, že společnost má vyřízena všechna živnostenská oprávnění a další registrace, takže přijdeme k ,,hotovému“. Název a případně další náležitosti je samozřejmě možné po zakoupení společnosti změnit podle našich představ.

Pořídit si touto formou můžeme jak ready made a.s. , tak ready made s.r.o. Podstatné pro nás je, že kupovaná společnost před prodejem nevyvíjela žádnou samostatnou činnost, proto nehrozí, že na ní váznou nějaké závazky, které bychom prodejem převzali.

Nakupovat společnosti nemusíme jen v rámci ČR, ale i v zahraničí. Takový nákup navíc umožňuje i specifickou ochranu našeho majetku a další výhody, které představuje společnost companysolutions.sk na svých internetových stránkách.

Lámat hlavu si nemusíme ani s překladem do jazyků vybrané země, kde chceme působit, obsah webových stránek a zpracování nabídek pro zahraniční trhy můžeme zadat online a třeba takový překlad do angličtiny mít během několika hodin na stole.