Dóza s instantní kávou koluje z ruky do ruky a je na zvyku, zda si ji vypijete během ranní porady nebo při pomalém startu pročítáním zpráv. Většina tváří od svého šálku nezvedne oči, tiše se propíjejí tmavou tekutinou a sbírají síly do nového dne.

Není trošku škoda začínat ráno nevýraznou obarvenou vodou? Obsah kofeinu vás sice restartuje, ale citovějším žaludkům zrovna neprospívá a časem otupí i chuťové buňky. Nepřebíjejte kávu mlékem ani cukrem. Skutečná chuť se nedá schovat do drobných granulek.

Kávovary přináší kvalitu

Do popředí zájmu se v posledních letech dostávají kávovary. Prvním impulsem byl jistě moderní trend. Tím to však neskončilo. Nápoj připravený správnou metodou a z kvalitnějších surovin si vás získá s prvním douškem. Kvalitní dodavatelé vám navíc mohou nabídnout širokou paletu produktů, které se velmi snadno přizpůsobí velikosti vaší firmy i očekávané frekvenci používání.

Výhodný kompletní servis

Vlastní kávovar si můžete dovolit i na vyzkoušení bez rizika investice v rámci velmi výhodných pronájmů: http://www.fontana.cz/office-coffee/filip-coffee-vyhodny-pronajem.

Kvalitní kávovary doprovází i kompletní servis – dodávka vody, která přidává na skvělé chuti, ale také technická obsluha v případě poruchy a pravidelná údržba. Dobrý automat vám v jediném přístroji zaručí:

  • Velký výběr možností (káva, cappuccino, káva s mlékem….)
  • Kvalitní suroviny i vodu
  • Jednoduchou obsluhu i údržbu
  • Velmi příznivou cenu

Především je tu nesrovnatelně jiná chuť. Výborný dojem udělá skutečná káva i na vaše klienty. Nad vonící a výraznou chutí snadno prolomíte ledy a navážete příjemnou konverzaci. Jednající strana si vás bude pamatovat. Stačí maličkost, která posune vaše jednání na mnohem vyšší úroveň. Stačí ranní káva, která zvedne náladu celé vaší kanceláři a báječně provoní celé patro.