syrového sexu a vzrušujících intimních situací“?

Při čtení Sprosté holky se budete červenat snad na všech možných i nemožných místech. Americká spisovatelka Megan Hartová si totiž hodně libuje v popisování všech představitelných i nepředstavitelných sexuálních fantazií.

Děj knihy je potlačen do pozadí, hlavní kostru příběhu tvoří dost detailně popsané sexuální scény. Hlavní hrdinkou knihy je Elle Kavanaghová. Dřív si užívala života a nezávazného sexu, už tři roky však žije v celibátu.  Elle se tváří tvrdě a nemilosrdně, nevyhledává mužskou společnost a dokonce nemá, a ani si nechce najít, nejlepší kamarádku.

To vše se však změní v momentě, kdy v prodejně luxusních cukrovinek potká Dana. Celý příběh sledujeme jejich krkolomný vztah, který se zprvu zakládá jen na sexu. Elle totiž o vážný vztah nestojí, Dan ano. Postupem času se mu však podaří Ellinu tvrdou slupku rozlousknout a nahlédnout tak do její duše.

Knihu bych rozhodně doporučila nejen všem erotomanům, ale i párům, kterým se do sexuálního života vloudila nuda, šeď a všednost. Kniha Sprostá holka by jim mohla přinést potřebnou inspiraci, jak oživit svůj milostný život.

Jitka H.