Výherci byli informováni e-mailem. Všem soutěžícím děkujeme za účast v soutěži!

 

Praktické balení, které oceníte na každé dovolené… Léto je pro většinu z nás spojené s cestováním. Během roku si šetříme dovolenou, abychom mohli v červenci nebo srpnu vyrazit – k moři, na hory, pod stan, na vodu, objevovat krásy tuzemska i exotických zemí…

Fantazii se meze nekladou!

Ať už se chystáte do kempu, kde budete přežívat z vlastních zásob, nebo hotelu s plnou penzí – vždy se vám s sebou bude hodit vyvážená a chutná svačinka, díky které pravidelně doplníte energii. Vyvarujte se klasickým cukrovinkám, které jsou většinou jen zdrojem rychlých cukrů a sáhněte po něčem lepším.

Výborným řešením jsou müsli tyčinky značky Fit, které vyrábí česká společnost ÚSOVSKO FOOD Klopina. K létu neodmyslitelně patří ovoce, proto si i na cesty sbalte ovocné tyčinky Fit fruitík. Na rozdíl od klasických müsli tyčinek je ocení i vaše děti. Jsou totiž vyrobeny speciální technologií, díky které v nich nenaleznete kusy cereálií a sušeného ovoce. Celá rodina si tak vychutná kompaktní ovocnou tyčinku s lahodnou jogurtovou či kakaovou polevou. 

Kromě chuti vás osloví i zdravým složením – najdete v ní vitamíny, minerály i vlákninu, která pomáhá navozovat pocit sytosti a rovnováhu v trávicím traktu a bojuje také proti civilizačním onemocněním. V nabídce jsou 4 ovocné příchutě: jahoda, banán, limeta a pomeranč.

O dárkový balíček müsli tyčinek Fit si můžete zahrát v naší soutěži. Podaří se Vám najít správnou odpověď na soutěžní otázku?

Jaké zvířátko je na obalu tyčinky Fit fruitík?

a) dinosaurus

b) zajíc

c) ježek

Nápovědu a další informace naleznete na: www.fit.eu a www.tycinkafit.cz.

Své odpovědi zasílejte na soutez@netwebs.cz.

Soutěž probíhá od 27. 6. do 3. 7. 2019.

Výhra Vám bude po dohodě předána osobně nebo zaslána poštou. Výherci se stanou 100., 150. a 200. správně odpovídající soutěžící. 

Pravidla soutěže

Sponzorem soutěže je ÚSOVSKO FOOD s.r.o.