Chcete své dítě do života vybavit kvalitními vědomostmi a cennými zkušenostmi?

Pošlete ho na zahraniční tábor, kde je pro něj přichystán nabitý celodenní program pod dohledem zodpovědných vedoucích, a kde se navíc naučí cizí jazyk a získá jedinečné zážitky. Určen je každému od 6 do 17 let. Pokud pak přemýšlíte, že by se zdokonalení v jazyce hodilo i vám, anebo máte obavy vyslat své dítko na „Honzíkovu cestu“ samotné, máme pro vás ideální řešení. Sbalte si kufry a vyrazte za naučným dobrodružstvím spolu.

Léto se blíží. Pošlete své dítě na tábor, kde ho naučí cizí jazyk. Anebo jeďte rovnou s ním!

Jestliže se rozhodnete své dítě poslat na zahraniční letní tábor, neboli také kemp, jistě neprohloupíte. Pozná zde totiž nejen nové přátele, ale také jinou zemi a její kulturu. Získá tím patřičný rozhled do budoucna, prožije mnoho nezapomenutelných zážitků a zdokonalí se v jazyce. „Letní kempy v zahraničí jsou jedinečnou příležitostí pro ty, kteří chtějí prožít prázdniny plné sportovních, kulturních a volnočasových aktivit, při nichž se zároveň zdokonalí v cizím jazyce nenucenou cestou. Tábory s  výukou jazyka lze nalézt i v České republice. Děti zde však vyjma hodin jazykové výuky hovoří převážně česky, což v důsledku znamená rapidně nižší přínos jazykových vědomostí a zkušeností oproti táboru zahraničnímu,“ říká Jindřich Josífek, jeden z majitelů společnosti Czech-us, která dětské zahraniční kempy nabízí již řadu let.

V nabídce agentur naleznete také různá táborová zaměření a na výběr je i mnoho zajímavých zemí.„V našem portfoliu máme specializované kempy, jako je například Chelsea football camp, Tenisový kemp, Jezdecký kemp, Motocyklový kemp či Outdoorový kemp. Oblíbenými destinacemi pak jsou Velká Británie, Malta, Španělsko, Německo, Rakousko, ale i třeba Kanada,“ dodává Přemysl Piskač, druhý z majitelů společnosti Czech-us.

Pokud máte doma dítě starší, můžete ho vyslat kromě kempu také na speciální zahraniční programy, které agentury běžně nabízí. Ty zahrnují dopolední výuku jazyka, a odpoledne je pro děti připraven organizovaný program s nejrůznějšími aktivitami.

Pokud se pak chcete v jazyce zdokonalit i vy sami, a své dítě byste měli rádi na očích, můžete vyrazit studovat jazyk spolu s ním. „Zatímco se budete učit, vaší ratolesti bude vytvořen samostatný program. Speciální jazyková výuka je přichystána pro děti již od 6 let. Pokud je však vaše dítě na tuto zkušenost ještě moc malé, a vy přesto prahnete po studiu jazyka, není problém dítěti zajistit během doby vaší výuky profesionální hlídání,“ dodává Přemysl Piskač. Odpoledne pak můžete strávit společně při nejrůznějších aktivitách anebo se jednoduše vypravit třeba na pláž a užít si tak zároveň příjemnou dovolenou.