Všem soutěžícím děkujeme za účast v soutěži.

Zima a naše pleť. Jak se o ní správně starat? Mráz naši pleť dehydruje a proto je důležité promyslet, jaká bude naše zimní péče.

Kosmetika Capri vyrábí produkty s dokonale vyváženými recepturami.

Jejich základem jsou vzácné složky kozího mléka doplněné o suroviny mořského původu a rostlinné extrakty. Všechny přípravky jsou poctivě naplněné kozím mlékem, máslem, syrovátkou, kolostrem, a právě proto jsou tak účinné. Blahodárně působí na pleť a její mikrobiom. Naše pleť je pak vyživená, zdravá a krásná. „V zimě je důležité dobře si vybrat denní krém, krém okolo očí a krém na ruce,“ říká Ing. Jitka Poláková, ředitelka firmy Kosmetika Capri, která vyvinula již více než 80 receptur.

Představujeme Vám 3 vychytávky značky La Chèvre, které doporučujeme využívat právě v zimních měsících. Zapojte se nyní do soutěže a vyhrajte je všechny tři!

1. Denní hydratační krém s tvarohem La Chèvre 

Tvaroh z kozího mléka a sůl kyseliny hyaluronové zvyšují hydratační a regenerační účinek tohoto jemného denního krému. Krém je vhodný pro všechny druhy pleti, zejména citlivé! Mezi aktivní látky patří sůl kyseliny hyaluronové – je přirozenou součástí mezibuněčné hmoty, váže na sebe vodu a tím obnovuje objem pleti a viditelně vyhlazuje drobné vrásky, syrovátka z kozího mléka – upravuje bariérovou funkci a mikrobiom pokožky a zároveň pokožku hydratuje, tvaroh z kozího mléka – zvyšuje hydratační a regenerační účinek, extrakt z mořské řasy Laminaria ochroleuca (Zlatá chaluha) – chrání buňky před negativními vlivy slunečního záření. Krém se výborně vstřebává a nezanechává na pokožce pocit mastného filmu.

Aplikujte každý den na očištěnou pokožku.

Cena: 378 Kč za 50 g.

Vaše pleť bude hydratovaná a chráněná před mrazem.

2. Krém o kolo očí La Chèvre

Vhodný pro všechny typy pleti, zejména citlivé. Vyhlazuje a omezuje tvorbu vrásek. Vyživuje, zvláčňuje a hloubkově hydratuje. Obsahuje tuk kozího mléka, sůl kyseliny hyaluronové, deriváty olivového oleje a vitaminy rozpustné v tucích v přírodním stavu. Mezi aktivní látky patří máslo z kozího mléka – příznivě působí na pokožku, kterou vyživuje, zvláčňuje a zjemňuje, je zdrojem přírodního vitaminu A, ceramidy – brání vysychání pokožky, skvalan – hydratuje, zmírňuje stárnutí pokožky a tvoří na pleti ochranný film, čímž ji chrání před vnějšími vlivy, nízkomolekulární sůl kyseliny hyaluronové – hloubkově hydratuje jemnou pokožku okolo očí.

Opatrně nanášejte na oční okolí.

Cena: 288 Kč za 15 g.

V zimně takto dobře ochráníte okolí Vašich očí a omezíte tvorbu vrásek.

3. Krém na ruce La Chèvre 

Výživný krém na ruce a nohy s kozím máslem regeneruje a zvláčňuje, upravuje mikrobiom pokožky po použití saponátů a mýdla. Krém je vhodný pro všechny druhy pokožky a velmi rychle se vstřebává. Mezi aktivní látky patří syrovátka a tuk z kozího mléka – upravuje mikrobiom pokožky a zároveň pokožku hydratuje a zjemňuje, přítomné antioxidanty (selen, taurin) zvyšují odolnost pokožky proti UV záření, vitamíny B5, B6, PP faktor – vyživují a zjemňují pokožku, ceramidy – brání vysychání pokožky, regenerují, zvláčňují a regulují pH, fosfolipidy v přírodním stavu – mají antibakteriální vlastnosti.

Nanášejte několikrát denně malé množství na hřbet rukou a na prsty a vmasírujte do pokožky, jako dodatečnou péči ošetřete také nehtová lůžka.

Cena: 238 Kč za 100 g.

Vaše ruce budou chráněné před mrazem a dostatečně vyživené po celou zimu.

A jak se můžete stát výhercem?

Stačí správně odpovědět na soutěží otázku a 3 zimní vychytávky mohou být Vaše!

Kosmetika Capri v roce 2020 slaví významné výročí. Víte jaké?

a) 10 let

b) 20 let

c) 25 let

Nápovědu najdete na www.kosmetikacapri.cz.

Své odpovědi zasílejte na soutez@netwebs.cz.

Soutěž probíhá od 8. do 14. 1. 2020.

Výhra Vám bude po dohodě předána osobně nebo zaslána poštou. Výherci se stanou 150., 200. nebo 250. správně odpovídající soutěžící.

Pravidla soutěže

Sponzorem soutěže je Kosmetika Capri.

O Kosmetice Capri

Přípravky Kosmetiky Capri se vyrábějí v Čími u Nového Knína, jsou lokální a tím pádem způsobují minimální dopravní a skladovací zátěž, nezatěžují výrobou ani svými obaly životní prostředí, jsou 100% recyklovatelné, podporují obnovu a zachování živočišného druhu – koz.

Přípravky a další informace jsou k dispozici 24 hodin denně na www.kosmetikacapri.cz