se nejedná jen o tu vnitrostátní, ale mezinárodní.

To nám již obvykle jak stůl, tak hlava, přetéká formuláři a opisy paragrafů. Abychom vše vyřídili, potřebovali bychom minimálně pět klonů do počtu, aby bylo na koho převést část souvisejících úkolů.

Pokud však neznáme žádného dobrého vědce, efektivnější bude obrátit se na některou ze specializovaných firem, nabízejících komplexní vyřízení formalit potřebných pro vykonávání mezinárodní i vnitrostátní nákladní dopravy nad 3,5 tuny.

Na základě plné moci za nás daná firma obstará všechna povolení, nutná pro povolení autodopravy.  Zatímco za nás bude firma zajišťovat formality spojené se získáním dopravní licence, můžeme čas využít k modernizaci našeho vozového parku.

Není tím samozřejmě míněno, že hned musíme kupovat nové auto, ale inovovat můžeme třeba jeho vybavení. Revizi si určitě zaslouží auto výbava a úložné prostory vozidla. Zajímavé tipy, které nám pomohou v rozhodování o nejnovějších ,,vychytávkách“ pro naše vozidlo, najdeme například na autovybava.sk, kde můžeme zvolené produkty rovnou zakoupit.

Co se vyplatí nepodcenit, jsou též pneumatiky. Na těch je totiž závislá nejen naše vlastní bezpečnost, ale i bezpečnost celého silničního provozu. Proto bychom jejich stav měli nechat zkontrolovat v nějakém specializovaném servisu a v případě opotřebení nebo závad, raději včas zakoupit pneumatiky nové.