Nikoho již asi nepřekvapí nabídka luxusních módních oděvů, mobilních telefonů, mp3 přehrávačů, designového nábytku a dalších věcí, které na nás den co den číhají na každém kroku. Většina z nich je součástí snad každé moderní ženy. Proč však nemít něco skutečně krásného také ve svém nočním stolku a být „IN“ i v ložnici ?

Není tomu až tak úplně dávno, kdy téměř vše týkající se erotiky a sexu bylo v naší zemi naprosté tabu a jak pro erotické časopisy či filmy, tak také pro erotické pomůcky se muselo jezdit k našim západním sousedům a riskovat tak nemalé problémy na hranicích. Ta tam je také naštěstí éra gumových či plastových vibrátorů snažících se nevkusně napodobit pánský penis jako formu jeho „náhražky“. V naší

vibrator2liberální společnosti již také používání erotických pomůcek přestalo být muži vnímáno jako jejich neschopnost uspokojit ženu (naštěstí). Erotické pomůcky jsou v současné době vnímány a používány především jako doplněk společného sexuálního života.

Moderní vibrátory by se spíše daly považovat za decentní módní doplňky. Jejich luxusní provedení a design, moderní barvy, hebký povrch, zdravotně nezávadné a pachově neutrální materiály, stylové balení a rozmanité tvary, dělají z těchto výrobků opravdové a jedinečné šperky. To vše za ceny srovnatelné s cenami značkového oblečení či obuvi.

Zde jsou některé z nich:

Nenápadný šperk LELO ALIA
Vodotěsný a dobíjecí vibrátor s praktickým otvorem pro snadné uchopení – design made in Sweden

G-Ki – dobyvatelka bodu G
Ať už bod G existuje nebo ne, může být velmi příjemné a vzrušující ho hledat. Vnitřní část klitorisu bývá u většiny žen velmi citlivá a některé z nich jeho vhodnou stimulací mohou dosáhnout orgasmus. Šikovným pomocníkem při jeho hledání vám může být vibrátor G-Ki, který byl k tomuto účelu stvořen. G-Ki je unikátní svým tvarem a především možností „zafixovat“ jej v určitém úhlu tak, aby dráždění bylo co nejpřesnější. G-Ki znamená klíč k hledání G bodu.

Fun Factory Yooo
Kdo by si kdy pomyslel, že 3 malé kuličky by mohly být tak zábavné? Nový, stylový, futuristický, přikládací vibrátor YOOO je fantasticky jednoduchý a efektivní.Tajemství ukryté ve třech zázračných kuličkách láká uživatele k experimentu. Platnost nové rovnice slasti – 3 kuličky + 2 motory = super orgasmus – můžete díky inovativní technologii dobíjení Click´N´Charge ověřovat do nekonečna.

Díky internetu a nabídce E-shopů se již ani ty stydlivější z nás nemusí trápit v klasických sexshopech, ale mohou si vše nakoupit z pohodlí svého domova nebo kanceláře. A společně se svým partnerem si vychutnat nejeden erotický večer.

vibrator3

VÁNOČNÍ AKCE PRO ČTENÁŘKY MANAGERKA.CZ – SLEVA 15%!
Platí na veškerý sortiment. U zboží v akci se počítá z cen před slevou. Slevový kód „MANAGERKA10“ použijte v košíku. Platí do 31.12.2010.
Slevový kód lze uplatnit na webových stránkách www.Honitka.cz, www.LELOdesign.cz a www.FunToys.cz

www.Honitka.cz