Jestliže se k tomuto kroku již nějakou dobu chystáte, nyní je právě ten čas vykročit. Brandeis clinic, která se mimo jiné specializuje i na estetickou stomatologii nyní nabízí 15% slevu na korunky a fazety.

Využijte speciální akci na hollywoodský úsměv  a za 2-3 dny je Váš!  Na rozdíl od vybělených zubů, Vám tento úsměv zůstane už napořád.

Brandeis clinic svým klientům nabízí nejmodernější a nejšetrnější způsob řešení estetických vad chrupu, mezi které patří křivý, mezerovitý či ulomený chrup. A to pomocí zubních fazet či korunek, které dotvoří Váš úsměv během velmi krátké doby k dokonalosti filmové hvězdy.

Jste nároční? Chcete si být jisti perfektním výsledkem? A chcete mít krásné zuby rychle a bezbolestně? Tak přijďte do Brandeis Clinic, která Vám toto všechno splní.

Brandeis Clinic vlastní stroj na výrobu korunek, stomatolog tak může korunku na místě a okamžitě dobarvit. Žádné čekání, naprostý komfort a precizní práce dělají z Brandeis Clinic špičkové pracoviště, což přináší dokonalý výsledek u více než 99 % klientů. Proč tedy nemít tak krásný úsměv.

Zubní fazety – tenký plátek keramického materiálu – se zhotovují patentovanou metodou CEREC®. Díky unikátní technologii zasáhne stomatolog v rámci ošetření fazetou jen zlomky milimetru zubu. Neucítíte ani neuvidíte žádné zvětšení či nepřirozené „nafouknutí“ úst. Zuby vypadají naprosto přirozeně.

U této metody zapomeňte na nepříjemné otisky a provizorní náhrady. Fazety nejvyšší kvality Vám v Brandeis Clinic zhotoví v rámci jednoho sezení. Vše je v „rukách“ stroje, který vyrobí fazety naprosto přesně a během pár minut.

Zhotovená vyleštěná fazeta se adhesivně fixuje na připravený zub. Úprava zubu i následná fixace fazet probíhá v lokální anestezii. Zákrok je tak pro klienta zcela bezbolestný a s výsledkem, který je hned vidět.

Nezmeškejte svoji příležitost mít perfektní úsměv a přijďte do Brandeis Clinic využít podzimní 15 % slevu, která právě probíhá. Objednejte se ještě dnes. Více informací na www.brandeisclinic.cz