Už vás ale nebaví vracet se do prázdného bytu?

Změňte to a najděte si chlapa.

Článků, kde sbalit ženskou najdete na internetu přehršel. Těch na téma kde sbalit chlapa, je již podstatně méně. Proč tomu tak je, nevíme, ale rozhodli jsme se to napravit.

Ruku na srdce, už nám není patnáct, aby stačilo vzít si výstřih, zajít na diskotéku a byla ruka v rukávě. S přibývajícím věkem rostou i nároky jak žen, tak mužů a hledání protějšku může být složitější.

Zapojte kamarády

Naprosto ideální je seznámit se přes přátele, právě ti mohou být skvělým pojítkem. Až tedy příště dostanete pozvání na hromadnou túru do hor nebo třeba večeři, neváhejte a jděte do toho.

Lovte ve starých vodách

Účastněte se srazů, ať už těch třídních nebo pracovních. Setkání po letech a společné prožitky jsou perfektním párovadlem.

Seznamovací top místo = svatba

Zaručený tip, kde se snadno seznámíte, jsou svatby. Všichni se snaží, aby jim to slušelo, jsou krásní a dobře naladění a obvykle znáte jen jednu stranu. Ideální příležitost, dát se do řeči s druhou stranou – nikdy totiž nevíte. Třeba právě jeho/její bratr nebo bratranec bude ten, kdo na vás pak bude doma čekávat.

Dovolená

Vyklouzněte z všedního života a oživte ho novými zážitky, třeba skvělou dovolenou. Novým startem může být i spontánní nezapomenutelná dovolená Itálie last minute. Když vyrazíte na dovolenou jako single, snáze navážete komunikaci s jinými lidmi a není vyloučeno, že právě tam najedete vytouženého chlapa.

Nehledáte chlapa pro život?

Zajděte do sex shopu. Proč ne? Jistě, život není jen o sexu, ale když nehledáte chlapa pro život, ale aktuálně chcete jen povyražení, erotický obchod může být tím pravým místem. Nestyďte se v tam dát s někým do řeči. Námětem k hovoru třeba můžou být realistické erotické hračky, které tam prodávají. No a slovo dá slovo.

Když nemáte čas, internet to jistí

Pokud se ven prostě nedostanete, nezoufejte a sedněte k seznamce. Běžný život se přesouvá na internet a seznámit se přes seznamku tak už dávno není „divné“. Naopak, je to už zcela běžné. Podívejte se na páry okolo sebe, určitě i vy znáte někoho, kdo se takto seznámil a žijí spolu šťastně…