Přívěsky, navlékací korálky, náramky, náhrdelníky to a mnohem víc najdete v e-shopu Story in the Bead.

Story in the Bead- Příběh v korálku- zvládla jste úspěšně náročný úkol? Vyrostl Vašemu baby první zoubek? Našla jste pana Božského? Jste poprvé babičkou?  Uložte si své vzpomínky, radosti a potěšení do korálků, máme jich pro Vás skoro 2000 ☺ zalistujte naším obchodem www.storyinthebead.cz

Bára Vaculíková, temperamentní zpěvačka, kreativní textařka, diva, mediální tvář eshopu Story in the Bead, krásná žena a výjimečné šperky.

Story in the Bead – to je kouzelný svět plný MALÝCH radostí ☺ nabízíme luxusní šperky, navlékací korálky, přívěsky ze stříbra, muránského skla, polodrahokamů, jantaru. Náramky, náhrdelníky, přívěsky, navlékací korálky… Všechny nabízené šperky jsou prvotřídní kvality, stříbro má ryzost 925 a nese punc českého puncovního úřadu i naši značku. V nabídce máme i užitečné doplňky jako jsou šperkovnice a speciální cestovní obaly na šperky.

Naše facebooková stránka Story in the Bead nabízí každý měsíc nové inspirativní album, plné fotografií nápaditých kombinací. Na našem instagramu Story in the Bead najdete mnoho hravých fotografií kombinací přívěsků, které nabízíme. Pro své zákazníky pořádáme nepravidelné cenově zvýhodněné akce i soutěže s možností vyhrát slevové kupóny do našeho eshopu Story in the Bead, máme i Ježkův klub- bonusový program pro naše registrované zákazníky. CD s tvorbou Báry Vaculíkové  je jedním z mnoha dárků, které pro své zákazníky máme, dalším jsou například tibetská muránka – skleněné korálky vyráběné v dalekém Tibetu, jejich zakoupením podporujeme rozvoj vzdělávání dětí a mníšků v této nádherné zemi.

Gejzír nádherných barev a neotřelých vzorů- to jsou korálky Elfbeads

Nabízíme výrobky předních světových značek: něžné Ogerbeads, jedinečné True Beadz, pohádkové Elfbeads, jemné Elfpetite, nápadité OHM, půvabné Redbalifrog,  originální Argo, v nabídce máme i několik exkluzivních korálků, které zakoupíte pouze v našem e-shopu Story in the Bead.  U značek Ogerbeads a True Beadz máme výhradní zastoupení pro Českou republiku.

Každý měsíc uvádíme novou kolekci korálků z muránského skla i stříbra, některé kousky jsou vyráběny v limitovaném množství, mají tak i velkou sběratelskou hodnotu.

Vesmír našich snů- když budeme chtít, můžeme cestovat po celém světě, dejte své touze tvar

Velkou výhodou samostatně prodávaných přívěsků, navlékacích korálků je nekonečné množství kombinací, které můžete vytvořit a poskládat si tak svůj jedinečný a osobitý náramek i náhrdelník, který můžete libovolně měnit dle aktuálních potřeb. Námi nabízené korálky jsou kompatibilní s náramky dalších evropských výrobců.

Malé holčičky si píšou tajné deníčky, kupují nanuky a blýskavé korálky s pohádkovými motivy, i velké holky, si kupují zmrzlinu a své zážitky, radosti i strasti mohou také zapisovat do deníků, ale mnohem raději si je ukládají do korálků… Jsme Story in the Bead a Vaše spokojenost je naší prioritou, Vaše radost naší radostí. Jsme Story in the Bead, naším maskotem i logem je Ježek.

Najdete nás na www.storyinthebead.cz, nahlédněte, zalistujte naším eshopem, budeme si Vás hýčkat.