Stačí, když budete mít ve Vašem mobilním telefonu aplikaci, která Vám řekne, jaké denní menu je Vám k dispozici v jednotlivých restauracích města, ve kterém právě pobýváte.

Aplikace webu www.menicka.cz pro Android či iOS sdružují nabídku restaurací z 86 měst České republiky, kdy Vám aplikace na obou platformách najde restaurace nacházející se v okolí místa, ve kterém se zrovna pohybujete. Sami si pak můžete vybrat, která z okolních restaurací nabízí denní menu, které lépe uspokojí Vaše chuťové buňky.

Kromě samotného denního menu a týdenního menu se v mobilní aplikaci portálu Menicka.cz dozvíte:

  • přesnou adresu restaurace (tu můžete využít pro navigaci ve Vašem telefonu)
  • cenu jednotlivých pokrmů
  • dobu podávání denního menu
  • otevírací dobu restaurace
  • informaci o tom, které stravenky a platební karty restaurace akceptuje pro platbu
  • informace o interiéru zařízení (z fotografií pořízených z jednotlivých restaurací)

V případě, že často cestujete a potřebujete se rychle rozhodnout, kde se najíte, přičemž nechcete slevovat z Vašich nároků na kvalitu jídla, stáhněte si do Vašeho mobilního telefonu aplikaci portálu Menicka.cz.

Záleží Vám na tom, kde se najíte? Aplikace Vám umožní rezervovat si stůl

Pokud víte, že na oběd půjdete s obchodními partnery či jinou vzácnou společností a zároveň již máte vyhlédnutou konkrétní restauraci, můžete si v ní prostřednictvím mobilní aplikace portálu Menicka.cz rezervovat stůl.

Slovo závěrem k mobilní aplikaci…

Na závěr se ještě sluší říct, že obě aplikace jsou zdarma a na obou platformách (iOS, Android) mají velmi dobrá hodnocení. Kvalitu nabídky portálu Menicka.cz potvrzují také sdělení na facebookovém profilu portálu, kde se kladně vyjadřují jak strávníci, tak majitelé jednotlivých restaurací.