Zná to každá žena. Pokud víme, že vypadáme dobře, naše chování se okamžitě změní. Vše jde najednou jaksi lehce a nenuceně. Je to proto, že na své okolí vyzařujeme sebevědomí a to umí zázraky.

Přirozenou vlastností každé ženy je líbit se. Žena, která je spokojená se svým vzhledem, působí vyrovnaně a sebevědomě, což také napomáhá jejím profesionálním výsledkům.

Každý rok investujete spoustu peněz do svého vzhledu, líčíte se téměř každý den, ale stále si říkáte, že to není ono? Ptáte se: „Je to opravdu líčení, které mi sluší? Doporučil by mi profesionální vizážista jiný postup…jiné barvy, jinou dekorativní kosmetiku?“

Vybíráte si ty správné cesty ke své dokonalosti?

Každá žena potřebuje a ocení profesionální radu, co se týče vzhledu. Pro každý typ existují triky, které dokáží zázraky, výraz obličeje oživí, dodají jiskru a tolik důležité sebevědomí.

Profesionální škola líčení SURFACE v Praze je přední školou v oblasti líčení. Poskytuje vzdělání v oblasti make upu nejen vizážistů, ale i ženám, které si uvědomují důležitost upraveného vzhledu ve svém životě a právě pro ně je tady BEAUTY DAY.

Vizážistka Vám poradí, jak zvýraznit Vaše přednosti a zamaskovat případné nedokonalosti. Doporučí Vám vhodné líčení vzhledem k tvaru obličeje, barvě a tvaru očí i rtů. Naučíte se denní a večerní líčení přímo pro Váš typ, seznámíte se s trendy líčení a naučíte se triky profesionála.

Kadeřník Vám prozradí stylingové tipy, jak dostat z každého účesu maximum a rady, jak o své vlasy pečovat. Nakonec Vám profesionální fotograf vytvoří sérii portrétních fotografií, které se následně retušují. Odnesete si tak hodnotnou památku z Vašeho Beauty day.

Beauty Day je skvělým dárkem pro každou ženu

Pro více informací na www.surfacemakeup.cz

SURFACE profesionální škola líčení, Belgická 14, Praha 2, 120 00