Jaké módní kousky nesmí chybět v pánském šatníku?

14.11.2016, 08:00 | Veronika
pansky odev_picjumbo_com

Pánové mnohdy dávají přednost svým zažitým módním zvykům a nesledují, co je aktuálně v módě.

Jen málokterého muže přesvědčíme, aby svůj šatník měnil každou sezónu. To ale není ani potřeba, stačí oživit jeho šatník o pár kousků oblečení, které jsou a budou vždy top.

Co by nemělo v mužském šatníku chybět?

Sako

Stačí jedno kvalitní sako a s tím dokáže zázraky. Sako sluší všem mužům nehledě na tvar či výšku postavy. Zdaleka neplatí, že se sako nosí jen do práce ke společenským kalhotám. Sako se perfektně hodí k džínům, manšestru, ale klidně i k teplákům. Zkrátka a dobře, perfektně padnoucí sako lze kombinovat s čímkoli a nosit k jakékoli příležitosti.

Bunda

Pánské bundy jsou velice rozmanité. Každému muži sedí jiný střih a jiný materiál. Starším ročníkům nejspíše nebude slušet lesklá prošívaná bunda do pasu, ke kulaté postavě zase nejde nadýchaná péřová bunda. Co ale sluší všem a co by tedy nemělo chybět, je kožená bunda. Bundu z eko kůže lze pořídit již za několik málo stovek a z muže bude rázem Muž!

Zatímco sako stačí i jedno, jedna bunda v pánském šatníku rozhodně nestačí. Bundu by měl mít muž na každé roční období. Pánské jarní bundy podléhají trendům více než jakékoli jiné. Příští jaro se budou nosit bundy typu bomber. Ano, čtete správně. Bomber dávno není jen oděv pro skinheady, své místo si našel mezi širokou veřejností a skvěle lze kombinovat třeba i k oblekovým kalhotám.

Bundy, které tolik nepodléhají aktuálním trendům jsou pánské zimní bundy. U těch doporučujeme zaměřit se na to, aby především seděly a aby hřály. U zimní bundy muži ocení více větších kapes, ale také oddělovací kapuci či kožešinu.

Svetr

Ani svetr nesmí chybět v pánském šatníku. Svetr přehozený přes ramena vypadá perfektně a navíc je to praktické. Hřeje na ramenou a nahradí tolik nenáviděnou kravatu. Stačí se naučit zavázat jej tak, aby neklouzal ze strany na stranu a aby neškrtil u krku.

Polobotky

S jedněmi botami muž nevystačí, základem botníku by ale měly být kožené polobotky. Ty udělají podobnou službu jako sako. Lze je obout do práce, ale také na večeři či do divadla. Kombinovat je přitom lze snad kromě tepláků se všemi druhy kalhot a ti odvážní a extravagantní je mohou obout i kraťasům. Fantazii se meze nekladou.

Komentáře

  • Mně se teda ty bundy na tom obrázku těžce nelíbí. Ale jinak kožené bundy jsou sexy, hlavně na motorkářích.:-)

Zanechte komentář

Můžete využít tyto HTML značky: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected by WP Anti Spam
Reklama
    Lídr v ČR v oblasti kancelářských potřeb – SEVT.cz

Partneři

A_Moravskoslezské investice a development, a.s.
B_BPWCR
C_volny
D_Hays